REKLAMA
Data dodania: 19.09.2022  |  wyświetlenia: 28763
Przyznano nagrody i wyróżnienia sportowe
Przyznano nagrody i wyróżnienia sportowe
Kapituła do spraw Nagród i Wyróżnień Sportowych w Gminie Pisz wyłoniła najlepszych sportowców. Wręczenie dyplomów odbyło się w niedzielę, w sali SP2 tuż przed zawodami wyciskania sztangi leżąc.
Kapituła pracowała w następującym składzie: Władysław Niesiobędzki – przedstawiciel Rady Miejskiej w Piszu, Karol Święconek – przedstawiciel Rady Miejskiej w Piszu, Barbara Milewska – Dyrektor Zespołu Ekonomicznej Obsługi Szkół i Przedszkoli w Piszu, Justyna Frej - przedstawiciel Burmistrza Pisza.

Nagrody wręczali Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski oraz Violetta Kossakowska - sekretarz naszej gminy. Nagrody, poza prestiżem i miłą pamiątką, miały również charakter rzeczowy. Sportowcy w zależności od wieku i zdobytych osiągnięć otrzymali bony na sprzęt sportowy lub nagrody pieniężne o wartości od 200 do 500 zł.


Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Piszanie to spoleczniaki

Patrzę ludzie się rozpisują zawistni w internecie a może by tak w oczy ktoś powiedział . Lubicie kablować jeden drugiego ?a może bym się zajęła swoim dzieckiem co ?zamiast pieprzyć bzdury o ludziach których się nie zna ?

RR

Gratulacje dla Wszystkich Sportowców 👍

Tomasz

Ewidentnie idą wybory - niby jeszcze daleko, ale już Andrzejek do ludzi wychodzi - dyplomy, medale, uśmiechy wspólne foty... Czekamy na cięcie wstęg i dalekosiężne plany świetlanego rozwoju Gminy Pisz na dalsze lata ;)

Ania

Ten R.P to by d... wszedł jak by mógł

wiem

To kwiat i przyszłość burmistrza, do niego jeszcze ten Filip, rozprowadzacz pracownik przez szymbora zatrudniony. Takimi się obstawia pan burmistrz- kwiat

Pisza.

Tomasz

Jak to jest, że wszyscy wiedzą, mówią o tym procederze - a nikt z tym nic nie robi??? Przecież to kraty gwarantowane!

Hank

Brawo !

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt