Data dodania: 05.09.2022
Sebastian Nogacki na podium
Pingpongowy PGE Narodowy z udziałem zawodników Piłeczki Pisz
4 września 2022 roku na płycie PGE Narodowego odbyło się największe pingpongowe wydarzenie w kraju i w Europie. Na płycie obiektu stanęło 100 stołów do tenisa stołowego.
Po dwóch latach przerwy tenis stołowy powrócił na największy stadion w Polsce. Tegoroczna edycja Pingpongowego PGE Narodowego odbyła się na arenie w niedzielę 4 września, jako kontynuacja edycji organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego w latach 2017-2019.

W samym sercu PGE Narodowego, na jego płycie, stanęło aż 100 stołów do tenisa, przy których goście wydarzenia mogli wziąć udział w amatorskich turniejach rozgrywanych w 5 kategoriach wiekowych (U12, U15, U19, U40 oraz 40+) i tym samym wygrać atrakcyjne nagrody. Do turniejów indywidualnych zgłosiło się ponad 1000 zawodniczek i zawodników.

Na uczestników wydarzenia czekało moc atrakcji:
  • amatorskie turnieje tenisa stołowego z atrakcyjnymi nagrodami, rozgrywane w 5 kategoriach wiekowych;
  • spotkania z gwiazdami polskiego tenisa stołowego;
  • pokazowy turniej FINAL 4 LOTTO Superligi Tenisa Stołowego, w którym zagrają najlepsze drużyny naszego kraju;
  • panele dyskusyjne z zawodnikami kadry Polski, międzynarodowymi sędziami tenisa stołowego, trenerami, psychologami sportu i fizjoterapeutami

Wśród wielu klubów z całej Polski i blisko 6 tysięcy zawodników nie mogło zabraknąć reprezentantów Piłeczki Pisz, którzy zaprezentowali dobry poziom gry. III miejsce w Kategorii M40 zajął  Sebastian Nogacki.