Data dodania: 08.12.2009  |  wyświetlenia: 4531
Młode Wilki wychodzą na prowadzenie
Młode Wilki wychodzą na prowadzenie
Dzięki wysokiemu zwycięstwu 7:0 nad drużyną Gałczyniak zawodnicy Młodych Wilków objęli prowadzenie w tabeli i są jak na razie jedynym zespołem, który nie stracił punktów i wygrał wszystkie trzy spotkania.

Pierwszy remis padł w spotkaniu Sklejki z zawodnikami Blach-Dek. Spotkanie rozegrano na wysokim poziomie i zakończyło się wynikiem 2:2.

Takim samym rezultatem zakończyło się spotkanie pomiędzy LZS Snopki a Młodą CzerniaFką. Bramki dla zawodników z ulicy Czerniewskiego strzelili kolejno Norbert Wysokiński oraz Błażej Gutowski.  Tomasz Duda i Krzysztof Czerwieński zdobyli bramki dla LZS Snopki.

Punktami podzieliła się także drużyna Belpax- Warmiak z zespołem Jagodne. W tym spotkaniu padł najwyższy remis w tej kolejce 4:4. Dwie bramki dla Belpaxu strzelił Mariusz Mogilski.

Ciężką drogę do zwycięstwa mieli zawodnicy CzerniaFki, którzy jednak zdołali wygrać 4:3 z drużyną Młodzieżowców zajmującą trzecią od końca tabeli lokatę. Dzięki tej wygranej CzerniaFka uplasowała się na trzecim miejscu tabeli, tuż za Sklejką. Dwie bramki dla CzerniaFki ponownie strzelił Adrian Hermasz. Zawodnik ma już na swoim koncie 5 trafień i pozycję wicelidera w tabeli króla strzelców.

Koncert strzelecki urządzili sobie zawodnicy Wyzwolenia, którzy rozgromili 7:2 Warszawką Junior. Zawodnikiem zasługującym na wyróżnienie okazał się Łukasz Rejmentowski z drużyny Wyzwolenia, strzelec aż czterech z siedmiu trafień. Dzięki takiej skuteczności zrównał się z Andrzejem Biedrzyckim i z sześcioma trafieniami dzieli z nim pierwsze miejsce w tabeli króla strzelców.

Pewnym zwycięstwem zakończyło się spotkanie Warszawskiej, która 5:0 pokonała Chłopaków z Podwórka.
 

IV Kolejka spotkań już w najbliższą sobotę o 15:30 a zmierzą się w niej:

1. Warszawka Junior- Blach- Dek

2. Sklejka- Młode Wilki

3. Jagodne- Gałczyniak

4. Młoda CzerniaFka- Wyzwolenia

5. Chłopaki z Podwórka- CzerniaFka

6. Warszawka- Młodzieżowcy

7. Belpax- Warmiak- LZS Snopki

Opinie i komentarze
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt