Data dodania: 22.11.2019  |  wyświetlenia: 1264
Kto zostanie mistrzem pływania w zawodach Family Cup 2019?
W najbliższą niedzielę na pływalni w Piszu rozegrane zostaną Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego organizowane w ramach XIII Mistrzostw Polski w Pływaniu Family Cup 2019.
Wydarzenie to skierowane jest do wszystkich miłośników pływania - zarówno tych najmłodszych, jak i tych bardziej doświadczonych. Zawodnicy mają możliwość startu w konkurencjach indywidualnych, jak również w sztafecie rodzinnej.
Wyścigi we wszystkich kategoriach wiekowych odbywać się będą na dystansie 25 metrów, z wyjątkiem kategorii przedszkolaków - 12,5 m. Sztafeta rodzinna rozgrywana będzie na dystansie 4 x 25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie) - informuje organizator - W zawodach obowiązywać będzie system wyścigów seriami na czas. Przyjmuje się, że zawody będą rozgrywane w stylu dowolnym, co w tym przypadku oznacza każdy ze znanych stylów, czyli może to być crawl, styl klasyczny, styl grzbietowy, delfin lub motylek. Zawodnicy mogą rozpoczynać start od skoku do wody ze słupka, z brzegu lub ze startu z wody przy ścianie basenu.
Konkurencja 100m stylem zmiennym OPEN Kobiet i Mężczyzn rozegrana zostanie bez bez podziału na kategorie wiekowe.Zawodnik płynie czterema stylami po 25m w kolejności - styl motylkowy, grzbietowy, klasyczny, kraul.

Ubiegłoroczne zawody przyciągnęły 50 zawodników. Ilu stawi się na starcie tegorocznych zmagań, przekonamy się 24 listopada o godz. 14.00. Zgłoszenia do zawodów online: www.familycup.com.pl lub w dniu zawodów - biuro czynne godzinę przed startem. Wpisowe 5 zł.


Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt