Data dodania: 08.02.2019  |  wyświetlenia: 648
Liderami nadal Black Bats
III kolejka piskiej halówki za nami
Dwadzieścia dwie bramki, mnóstwo emocji i dużo niespodzianek - to strzelecki bilans III kolejki Piskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.
W pierwszym starciu III kolejki PLHPN spotkały się zespoły ze szczytu i dołu tabeli. Mogło się wydawać, że przewodzący lidze Rumuni odniosą łatwe zwycięstwo, ale tak się jednak nie stało. Orlik Team postawił twarde warunki i pierwszy zdobył bramkę. Później w twardej grze nastąpiła wymiana ciosów i mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Rumunii. Remis byłby niespodzianką, ale liderzy mocno atakując w końcówce nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.

W kolejnym starciu LZS Team skutecznie rozbroił Beniaminek Orzysz wygrywając aż 6:0. Piłkarze LZS Team depczą po piętach zawodnikom Black Bats Rumunia, bo w dwóch rozegranych spotkaniach odnotowali komplet punktów.


Identyczny bilans ma 6 punktów, po 2 spotkaniach ma również zespół Na Bombie, który po zaciętym meczu 6:3 zwyciężył drużynę Wariatów. W ostatnim starciu kolejki, po wyrównanym meczu Budchal zremisował z Liskami 1:1.

IV kolejka PLHPN już w sobotę 9 lutego.

III KOLEJKA NAJLEPSI STRZELCY

Dragon Liviu RUMUNIA - 5
Tomasz Podchul LZS TEAM - 5
Jakub Dziewicz LZS TEAM - 4
Artur Gruszczyński LISKI - 4

TABELA XIX Piskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

Black Bats Rumunia  3   7   9:7 
LZS Team  2  6  10:3 
Na Bombie  2  6  8:3
Liski  3  4  8:6
Chorwacja  2  3  4:3
Wariaci  3  3  10:12 
DB Beniaminek Orzysz  3  3  6:12
Budchal  3  2  4:7
Orlik Team  3  0  6:12

MGOSiR Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt