Data dodania: 12.09.2017  |  wyświetlenia: 8154
Walczyli o Puchar Jeziora Roś
Walczyli o Puchar Jeziora Roś
Za nami regaty o Puchar Jeziora Roś w klasie cadet. Złotymi medalistami w klasyfikacji ogólnej zostali Paweł Grabowski i Krystian Krysiak z Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Piszu.

Czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej zajęli Piotr Leymańczyk i Julia Mielewczyk, którzy jednocześnie w klasyfikacji mix byli drudzy. Szóste miejsce w klasyfikacji ogólnej wywalczyły Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Grusznis oraz drugie miejsce w kategorii dziewcząt. Na trzynastej lokacie w klasyfikacji ogólnej uplasowały się Patrycja Raszczyk i Zuzanna Zachłowska, które zarazem były pierwsze w kategorii do lat 14, a dwudzieste piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej zajęły Wiktoria Ryzińska i Izabela Leymańczyk.

Podczas regat podsumowano m.in. wyniki Klubowego Pucharu Polski, w którym Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu zajął drugie miejsce. Drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej Pucharu Polski Cadet zajęli Paweł Grabowski i Krystian Krysiak, drugie miejsce w kategorii mix Piotr Leymańczyk i Julia Mielewczyk, a trzecie miejsce w klasyfikacji dziewcząt Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Grusznis.

Źródło: PMOS Pisz

Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Komentuj na Facebooku - cały artykuł i galerię zdjęć
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt