REKLAMA
ARTYKUŁ PARTNERA
Co warto kupić na Dzień Matki? Podpowiadamy
Dzień Matki to okazja, by podarować naszym mamom coś wyjątkowego. Warto spędzić nieco czasu na znalezieniu czegoś oryginalnego. Taki prezent będzie miłą odmianą od bukietów kwiatów czy czekoladek, które najczęściej kupujemy w tym dniu. Jeśli szukasz niebanalnego podarunku dla mamy, przedstawiamy kilka sprawdzonych inspiracji.
Elegancki kubek lub filiżanka

To doskonały prezent, pod warunkiem, że nie kupujemy go co roku i mama nie ma już pełnej szafki porcelanowych akcesoriów. Wybierając filiżankę lub kubek, warto zwracać uwagę na jakość wykonania i zdobienia. Dobrym pomysłem jest zakup filiżanki z dedykacją, która sprawi, że będzie to wyjątkowo oryginalny podarunek na Dzień Matki.

Zestaw kosmetyków


Jeśli chcesz mieć pewność, że prezent będzie nie tylko trafiony, ale również przydatny, warto postawić na zestaw kosmetyków dla pań w dojrzałym wieku. W drogeriach i perfumeriach przed Dniem Matki można znaleźć sporo gotowych zestawów różnych marek – zarówno tych nieco tańszych, jak i bardziej luksusowych. Warto wybierać takie kosmetyki, o których wiemy, że mamy ich używają lub takie, na które same sobie nie pozwalają.

Stylowa biżuteria


Drobna biżuteria jako prezent dla mamy również sprawdzi się idealnie, pod warunkiem, że nasza mama faktycznie na co dzień nosi pierścionki, kolczyki czy łańcuszki. Warto również upewnić się, w jakim stylu jest biżuteria, którą nosi. Zawsze dobrym prezentem będzie delikatny łańcuszek z zawieszką lub bransoletka z grawerem.

Dodatki do domu

Domowe dekoracje to podarunki, które nigdy nie wychodzą z mody, zawsze cieszą oczy i przypominają o osobie, która je wręczyła. Z okazji święta matki można wybrać efektowny wazon na kwiaty, obraz, zestaw ramek na zdjęcia, a także różnego rodzaju drobne akcesoria ozdobne. Pamiętajmy, by były to rzeczy ładne, estetyczne i dobrej jakości, a nie kupowane na ostatnią chwilę, bez zastanowienia się nad tym, co lubią nasze mamy i czy na pewno podarunek im się spodoba.

Zawsze sprawdzone karty podarunkowe

Karty podarunkowe to prezent, który jest dobry na każdą okazję. Warto wybrać taką opcję, jeśli nie mamy pomysłu na prezent, a nie chcemy kupować czegoś, co się nie spodoba lub będzie niepotrzebne. Dzięki karcie osoba obdarowana sama może wybrać sobie coś, co jej będzie odpowiadało. Bardzo popularne są bony podarunkowe do sklepów z odzieżą, drogerii, księgarni, sklepów z akcesoriami domowymi, a nawet do delikatesów i sklepów spożywczych. Wybierajmy takie karty, które faktycznie się przydadzą.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt