REKLAMA
Data dodania: 10.02.2024
Trybuny w USA pełne biało-czerwonych flag
Kibice z Pisza: Trzymamy kciuki za naszych skoczków
Dziś w Lake Placid w USA rozgrywane są konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich - konkurs indywidualny i duetów. Na trybunach nie brakuje biało-czerwonych flag, ba, jest ich tyle, że można odnieść wrażenie, że zawody odbywają się w Polsce.
Tym bardziej cieszy, gdy w gąszczu flag dojrzymy akcenty lokalne.Tak, jak i w zeszłym roku, w tym także otrzymaliśmy relację od kibiców skoków narciarskich - pana Mariusza i pani Magdy z Pisza, mieszkających w USA.
Dopingujemy skoczków z całych sił - komentują - Wprawdzie ich wyniki indywidualne nie były tak dobre, jak w zeszłym roku, ale atmosfera jest równie wspaniała. A trybuny pełne naszych! To niesamowite przeżycie tu być! Przed nami skoki duetów, mamy nadzieję na dobrą serię! Pozdrawiamy kibiców skoków w Piszu!


W konkursie indywidualnym skoczkowie nie zaprezentowali się najlepiej, ale wiadomo, że ich forma odbiega od tej, prezentowanej w ubiegłym roku. Za kilka godzin konkurs duetów. Rok temu w Lake Placid najlepszy okazał się zespół: Piotr Żyła i Dawid Kubacki. W tym roku skakać będą Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł. Kibice będą pomagać i dmuchać pod narty. Obiecali!
Opinie i komentarze

Komentarze (7)

No 500 + Nima🤣

A wiem swoje. Powodzenia, zdrowia do przodu. Leserzy do pracy...

Literaci do piór, studenci do nauki, politycy do kopalni uranu, pasta do zębów.

Lepiej w USA pic whisky niz w Polsce pic tanie wino 😁

hu,,a prawda

W usa jednego dnia zarobisz tyle co w polsce przez tydzien dlatego polacy pracuja dla usa i dla siebie w pl pracuje sie dla polski dla siebie nic z tego nie masz

Opowiadasz *** jak potłuczony Kazio.

A to zależy kto i co robi. Jak w USA przy azbeście robisz lub przy uranie to może tak jest. Tylko pozostaje pytanie po co i na jak długo :)

Gdy imperium Rzymskie upadało też codziennie mieli igrzyska

Chlopaki zakladajcie gumki bo jeden raz bez moze zdecydowac o reszcie waszego zycia

Na ogumieniu nie wolno oszczędzać. Gumy muszą być zależne od pory roku. Teraz jedziemy na zimowych. Zero poślizgu nawet w (okresie) odwilży.

I co warzne - z otpowiednim bierznikiem! Poślisk dobra rzecz, ale nie potczas jazdy...

Kto jeszcze w tych czasach w USA siedzi? Porażka

Geniu jak byś zarabiała 1k na tydzień zielonych to gdzie byś siedziała?

A to akurat wcale nie jest dużo. Żadna rewelacja i to dodatkowo w sytuacji braku powszechnego systemu ubezpieczeń zdrowotnych, braku bezpieczeństwa na ulicach etc. Biorąc to wszystko do kupy to generalnie nie warto i nie te czasy. I dobrze.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt