REKLAMA
Data dodania: 09.12.2023
Orzysz i Biała Piska gotowe na święta
Fot. UM Biała Piska
Gminy powiatu piskiego dbają o świąteczną atmosferę. Na ulicach miast pojawiły się świetlne ozdoby, dzięki którym już czuć nadchodzącą Gwiazdkę.
Tak wygląda Orzysz


Tak wyglądają ulice Białej Piskiej


Fot. UM Orzysz, UM Biała Piska
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Uczeń

Tu wszyscy wszystko wiedzą. Jakie są połączenia autobus lub Bus do Białej Piskiej z Pisza ok.8 by można było dojechać do szkoły zawodowej. Jedyne połączenie o 11, pociągiem- to jest dopiero super podejście do uczniów.

Ludzie rządzą precz z łapami

Pokazują ja to sobie w białej zrobili światełka pod urzędem miasta haahahah normalnie jak w alternatywach 4.Nie dla świty ,tak dla ludzi bo oni są skarbami narodu ! GOWNo Cię obchodzi polityku wysłanniku sruni europejskiej ile mam krów ,ile kaczek i ile sobie mogę hodować !Nie dla supermarketów tak dla rodzimych handlarzy ! Koniec świata bliski ,podział ludzi największy od lat.Sasiad z sąsiadem jak na wroga,po cukier nie pójdzie bo wstyd.Nie masz ładnych ciuchów i lików na fejsbuku to kolezanka zadzwoni raz na jakiś czas !Tylko Wolna Polska i wolniej ludzie !

Kleofas

Zazdrościsz pięknej Pani Burmistrz Białej Piskiej?

lechu

a dachu na PDK nie ma, do 23.12. zostało tylko 12 dni. Ciekawe czym Szymborski uzasadni, że nie dotrzymano kolejnego terminu zakończenia budowy.

jozek

Jest dach, widziałem

Stanislaw Zlotopolski

dobrze ze maja nie gorzej niz w Piszu

Juzka

Dlaczego Pisz nie został pokazany!! Unas też na świeta dużo się dzieje np drogi rozwalone które skończone będą w czerwcu ul trzcinowa I ul mazurska nie było kiedy tego robić tylko na święta .

Orzyszanin

W Orzyszu nic się nie dzieje wogóle. Chciałbym aby drogi były w remoncie.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt