REKLAMA
Data dodania: 07.12.2023
Mikołaj był. Zabrał nasze listy ze świątecznymi marzeniami
Z okazji Mikołajek Piszanie licznie zgromadzili się wieczorem na Pl. Daszyńskiego, by powitać wyjątkowego gościa z Laponii.
Na dzieci czekał pokój świętego Mikołaja, gdzie można było zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem i otrzymać słodycze oraz grota lodowa, którą można było zwiedzić z rodzicami.


Do dyspozycji wszystkich Piszan była skrzynka na listy do św. Mikołaja,


a na spóźnialskich czekały stanowiska, gdzie można było jeszcze napisać list. Najważniejsze jednak było zdjęcie na kolanach świętego Mikołaja.Fot. PDK
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Andrzej Rumun&

Dziś na zewnątrz -1,5 stopni, jakby odwilż. Na PDKu nie ma dachu. Do zakończenia prac budowlanych DWA tygodnie. Burmistrzu Szymborski czy wygłosi pan list otwarty do Mieszkańców i wyjaśni ile milionów złotych będzie Mieszlańców kosztowała przebudowa PDKU? Czy wyjaśni pan, że nie będzie dofinansowania przez opóźnienie budowy? Czy wyjaśni pan dlaczego ceglana ściana PDKu nie ma wstawionych okien, nie jest ocieplona i nie ma zakończenia do usytuowania krokwi? Czy wyjaśni pan dlaczego Amfiteatr miejski przy PDKu jest terenem budowy, choć powinien być Amfiteatrem do lata 2024 roku? Czy wyjaśni pan kiedy wróci pan do pełnienia obowiązków i czy będzie to przed zakończeniem robót budowlanych PDKu? Czy wyjaśni pan dlaczego istnieją zdjęcia na których jest pan na terenie przebudowy PDKu i wyglada mi pan na osobę mówiącą: " znam się na tym bo wiele w życiu budowałem.."? Mam jeszcze inne pytania dotyczące pańskiej działalności. Jak je zadać?

Franek

Burmistrz to pewnie na L4 będzie do wiosny, bo boi się, że będzie osadzony za wiele rzeczy i nie będzie mógł brać udział w wyborach na następną kadencję. Po prostu się skrył

Andrzej Rumun&

Dziś na zewnątrz -5 stopni. Na PDKu nie ma dachu. Termin zskończenis robót bufowlanych 23.12.2023 roku. Nie należy mylić ( co niektórzy robią prawdopodobnie świadomie) z księgowym rozliczeniem inwestycji co ma nastąpić do maja 2024 roku. No cóż. Według mnie ŻADNEGO dofinansowania nie będzie. Jeszcze czsami ktoś napisze, że będzie 7 milionów dofinansowania. Zapytam dofinansowania do czego?

Do radnego Lech Andrzeja rumu

Już wiem dlaczego nie na dawales się do Pecu. Ty nic nie kumasz.

Graf von Hochsztapler

Śniło mi się, że w Piszu otwarto lokal gdzie płaci się abonament i można pić ile się chce. Rzucam hasło, uwolnić słonia, przecz z groszkami, kingsajz dla każdego, polo cocta za darmo, wódka bez ograniczeń, dach na PDK-u, dworzec na stacji i co roku nowa dziewczyna.

Stanislaw Zlotopolski

ja takze wyslalem kartke z rzyczeniami

oto niektore z nich :

-nowy dworzec pkp(nie na ruinach starego)

-legalizacja kokainy, marihuany i heroiny

-alkohol w cenie jak pod koniec XX wieku

-jakis rezerwowy helikopter( stary ma problemy z rozrusznikiem)

-dach na pedeku

-ze 3 nowe zaklady pracy( zeby ludzie mogli spelniac marzenia, albo chociaz wybrac odpowiednie miejsce do roboty)

-wolne terminy do lekarza specjalisty( bez czekania miesiacami)

- jak najmniej obcokrajowcow ( zeby nie bylo burdelu)

- no i jak najmniej zmartwien

Zenek z Kolna

To na co czekata piszaki,weźta się do roboty i odwołajta a nie tylko narzekata

Jan

Drogi na wioskach nieodśnieżone, burmistrz wydał polecenie aby odśnieżać tylko miasto (co i tak słabo im wychodzi) a z okolicznych miejscowości ludzie mają problem żeby dojechać do pracy. Trzeba odsunąć od władzy tego nieudacznika.

Kazimierz

Toć to Szymborski miał zrobić mieszkańcom gwiazdke, miał być otwarty PDK na wigilię i co? Gwiazdki nie będzie i dachu nie będzie. Nawet na wigilię nakłamał.

Mieszkaniec

Burmistrz i radni do wymiany, aby nie byli już w nowej kadencji, gdyż im tylko na pieniądzach zależy aby wyjechac GDZIEC za darmowe pieniądze. Sprawy Pisza Mają gdzieś, jak widać. Pamiętajcie o tym.

Karol

takie pomawianie świadczy tylko o twojej głupocie i braku inteligencji. Współczuje twojej rodzicielce że takiego kretyna wydała na świat. Masz jakieś dowody na to co piszesz? Nie odpowiadaj to pytanie retoryczne.

Mieszkaniec

Oj, oj, jak prawda zawołała, chyba radny.

WXTZ

Co racja to racja. Boli cię to że kradną ile wlezie??? Widać że sam jesteś rady albo też tyłek w urzędzie grzejesz. CAŁE WŁADZE DO WYMIANY

janusz

Mikołaju Mikołaju podrap mnie po lewym jaju

Madzia

Oj Święty Mikołaju, ja wiem, że ty za dobre rzeczy dajesz pod choinkę piękne i fajne prezenty, a tym co robili złe rzeczy dajesz rózgi. Ja bym Ciebie tak prosiła żebyś dla naszego burmistrza i radnych za te wszystkie złe rzeczy co nam zrobili dał tyle rózeg żeby długo to pamiętali.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt