REKLAMA
Data dodania: 28.05.2023
Pojedynki TOP 24 dziś o 18:30
Piszanin Vending idzie jak burza w Combo Breakerze. Obejrzyj starcia finałowe!
Vending - po prawej - w pojedynkach rozgrzewkowych
Pamiętacie Bartka Wójcika? Gracza bijatyki Skullgirls, o którym pisaliśmy cztery miesiące temu? Vending (bo taki ma pseudonim) - najlepszy w Europie w grze Skullgirls - toczy walkę w światowym Combo Breaker 2023 odbywającym się w Chicago.
#Vending #combobreaker #skullgirls

Combo Breaker, to jeden z największych bijatykowych turniejów na świecie. W tym roku bierze w nim udział 3500 graczy z całego świata. Combo Breaker to gamingowa impreza dla mistrzów wirtualnych walk. Od Street Fightera, przez Tekken, Mortal Kombat po... Skullgirls. W drabince turniejowej gry Skullgirs wraz z Bartłomiejem stanęło 148 graczy. W piątek odbyły się rozgrzewki, w sobotę eliminacje do finałów. I tu mamy bardzo dobrą wiadomość. Vending w turnieju idzie jak burza. Nie przegrał żadnego z rozegranych starć i awansował do czołówki - TOP 24.

O Bartku Wójciku i całym wydarzeniu pisaliśmy w artykule:
W Europie nie ma równych. Jedzie walczyć do USA

Skullgirls, jak każda gra, ma swoich faworytów. W zapowiedziach Combo Breakera odnotowano dominującą ósemkę, którą stanowią głównie amerykanie. Są nimi: SonicFox, RW|Cloud, Reis, Adeveis Wingzero, SGC|ShakyFingers, CatPie, gelato, HMQ|Fuzzy_Snugs. Wszyscy faworyci trafnie wytypowani, zakwalifikowali się do Top 24. Wraz z nimi nasz czarny koń, czyli Vending.

Dotychczasowa drabinka eliminacyjna.
4 wygrane Vendinga (awans do uprzywilejowanej drabinki):Dlaczego czarny koń? Vending dominuje w Europie, a gra Skullgirls zdominowana jest w 90% przez amerykanów. Gwiazdy Skullgirls często spotykają się ze sobą, znają style walki konkurentów, natomiast Bartek może stanowić dla nich zagadkę. W dodatku Vending przeszedł przez drabinkę eliminacyjną nie przegrywając zadnego meczu, więc trafi w finałach do uprzywilejowanego finału mistrzów, w którym by zakwalifikować się do TOP 8 "wystarczy" wygrać jeden mecz.

Piszemy wystarczy w cudzysłowiu, ponieważ jego przeciwnikiem jest uznawany za wicemistrza świata - Cloud (niekwestionowanym liderem gry jest Sonic Fox). W ewentualnej drabince przegranych Vending może zmierzyć się np. z CatPie.

Dwie drogi do awansu do Top 8.
Wygrana z Cloud-em lub wygrana w tzw. rundzie przegranych:Prognoza turniejowa ścieżki TOP24 Vendinga przewiduje jego przegraną.
Faworytami tej ścieżki jest dwóch graczy z TOP 8 Skullgirls na świecie:Prognozy turniejowe raczej nie dają szans Bartłomiejowi - obstawiana jest wygrana Clouda oraz w drabince dogrywkowej - CatPie. Jednak wszystko jest w rękach naszego gracza. Liczymy, że pokaże reszcie co potrafi. W każdym razie, nawet jeśli sprawdzą się prognozy, to i tak jesteśmy dumni z naszego Piszanina!

Chcecie obejrzeć batalię TOP24?
Dziś o godzinie 18:30 czasu polskiego na żywo na kanale:
https://www.twitch.tv/tampaneversleepsOpinie i komentarze

Komentarze (2)

Vending oglądałem relacje na żywo Wielkie Gratulacje.

Krzysztofie a Tobie dzięki za podany adres dzięki któremu mogłem to obejrzeć.

Vending masz moje wsparcie

pozdrawiam

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt