REKLAMA
ARTYKUŁ PARTNERA
Zakupy spożywcze online - nowe technologie pomocne w codzienności
Fot. freepik.com
Nowoczesne technologie umożliwiają wprowadzenie do codziennego życia wielu udogodnień. Jedną z nich jest możliwość robienia zakupów spożywczych online. Wystarczy mieć na smartfonie odpowiednią aplikację, aby zamówić produkty na obiad czy zrobić zapasy jedzenia.
Dynamiczny rozwój zakupów internetowych

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu ogromną popularnością cieszyły się telezakupy. Konsumenci oglądali w telewizji reklamy produktów, a następnie dzwonili na infolinię i zamawiali towar do swojego domu. Dziś możliwości są nieporównywalnie większe, a jednym z najprężniej rozwijających się obszarów tego rynku są zakupy spożywcze online za pomocą aplikacji.

Przykładem narzędzia, za którego pomocą można zamówić żywność do domu lub automatu Paczkomat, jest aplikacja InPost Fresh. Aby móc skorzystać z technologii InPost Fresh, trzeba mieć na swoim smartfonie aplikację. Da się ją pobrać na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Po szybkiej rejestracji można przeglądać wszystkie dostępne produkty i dodawać je do wirtualnego koszyka. Następnie wybiera się formę dostawy, opłaca zamówienie i czeka na dostawę.

Szybki rozwój automatów Paczkomat® doskonale połączył się z rozwojem aplikacji InPost Fresh. Zakupy można odbierać ze skrytek rozmieszczonych na terenie całej Polski. To wygodna opcja dla wszystkich tych, którzy mało czasu spędzają w domu i nie mają możliwości ciągłego wypatrywania kuriera.

Za zakupy w InPost Fresh można płacić BLIKIEM, szybkimi przelewami, a niekiedy także kartą u kuriera. W tym przypadku trzeba liczyć się z transakcją bezgotówkową.

Artykuły spożywcze – co można kupić online?

W InPost Fresh można znaleźć dziesiątki tysięcy różnorodnych produktów. Wśród nich są towary codziennego użytku: mąki, kasze, cukry, napoje, kawy, herbaty, dżemy, słodycze, konserwy i wiele innych. Da się także zakupić produkty przeznaczone dla zwierząt, w tym karmy dla kotów, rybek, psów i innych pupili. Nie brakuje specyfików potrzebnych do sprzątania, prania czy zmywania naczyń. W ofercie można znaleźć jeszcze kosmetyki pielęgnacyjne i środki czystości.

Zalety korzystania z aplikacji mobilnej do zakupów spożywczych

Korzystanie z InPost Fresh to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Można zrobić zakupy nawet w środku nocy czy w czasie drogi do pracy. Różnorodność asortymentu pozwala niemal całkowicie zrezygnować z konieczności odwiedzania sklepów stacjonarnych. Opcja sprawdzi się zarówno u zabieganych, młodych osób, jak i seniorów, dla których zwyczajne zakupy mogą być po prostu trudne. Aplikacja jest banalnie prosta w obsłudze i sprawia, że nowoczesne technologie zakupowe każdy klient ma na wyciągnięcie ręki.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt