REKLAMA
ARTYKUŁ PARTNERA
Realme Narzo - co to jest?
Na rynku smartfonów pojawiają się coraz to nowsze modele. Jednym z nich jest Realme Narzo, który zadomowił się też w Polsce. Czym charakteryzuje się wspomniany smartfon oraz przede wszystkim czy warto go zakupić? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.
Podstawowe informacje o Realme Narzo

Smartfon Realme Narzo wyposażony został w ośmiordzeniowy procesor o nazwie Unisoc T612. Pozwala on zarówno swobodnie oglądać filmy, jak i grać lub obrabiać fotografie.

Telefon posiada dosyć pojemną baterię 5000 mAh, która umożliwia nam spędzenie dłuższego czasu na rozmowach, słuchaniu muzyki lub oglądaniu filmów. Testy wykazały, że na jednym ładowaniu możemy spędzić około 72 h na słuchaniu audio bez przerwy. W sytuacji, gdy bateria w smartfonie się rozładuje, możemy szybko podładować nasze urządzenie za pomocą złącza szybkiego ładowania 18 W.

Należy zwrócić też uwagę na ekran omawianego modelu. Smartfon Realme Narzo posiada ekran o jakości Full HD o przekątnej 6,6 cala. Współczynnik ekranu do obudowy wynosi w tym przypadku ponad 90%. Sprawia to, że model ten wyróżnia się wielkością ekranu.

Smartfon posiada aparat przedni o rozdzielczości 8 MP. Z kolei aparat główny może pochwalić się rozdzielczością 50 MP.  Obiektyw black & white pozwala nam na tworzenie bardzo ciekawych portretów w czerni oraz bieli. Jeżeli zależy nam na niestandardowych efektach, możemy skorzystać z filtrów takich jak AI Beauty.

Urządzenie charakteryzuje się ciekawym designem. Realme Narzo posiada niezwykle cienką konstrukcję o grubości 8,1 mm. Smartfon wyposażono również w boczny czytnik linii papilarnych, dzięki któremu możemy zabezpieczyć nasz telefon.

Czy warto zakupić Realme Narzo?

Realme Narzo to całkiem udany smartfon w swoim przedziale cenowym. Można zakupić go bowiem już w cenie od około 650 zł do 899 zł. Jest on bliźniaczo podobny do modelu Realme 8 5G. Zasadniczą i praktycznie jedyną różnicą, która dzieli te modele, jest wielkość pamięci ramowej. W przypadku modelu Realme 8 5G został on wyposażony w 8 GB pamięci RAM, z kolei model Realme Narzo ma jej 4 GB.

Modelem Realme Narzo powinny zainteresować się zwłaszcza te osoby, które nie wymagają od swojego smartfona ponadprzeciętnej wydajności. To świetne narzędzie, które sprawdza się do podstawowych czynności takich jak surfowanie po Internecie, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów. W przypadku bardziej skomplikowanych zadań, do których możemy zaliczyć otwarcie bardziej zaawansowanych aplikacji lub też otwarcie kilku aplikacji naraz, Realme Narzo może nie wystarczyć z powodu zbyt małej ilości pamięci ramowej.

Czy warto zatem kupić smartfon Realme Narzo? Odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca.
Wspomniany smartfon jest bardzo dobrze wykonany i intuicyjny. Niewątpliwie jest to urządzenie warte swojej ceny, które spełnia stawiane przed nim zadania.

Parametry techniczne urządzenia

  • Sprawdź najważniejsze parametry Realme Narzo:
  • wyświetlacz o przekątnej 6,6 cala oraz rozdzielczości 2412 x 1080 px,
  • ilość wbudowanej pamięci - 64 GB,
  • ilość pamięci RAM - 4 GB,
  • aparat tylny: 50 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, aparat przedni - 8 Mpx,
  • model procesora - Unisoc T612,
  • liczba rdzeni procesora - procesor ośmiordzeniowy,
  • system operacyjny w smartfonie - Android,
  • wersja systemu operacyjnego - Android 11.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt