Data dodania: 07.12.2020  |  wyświetlenia: 804
Worki z nakrętkami dla Marcela od saperów z Orzysza
Piąta edycja akcji „Nakręć się na pomaganie” wciąż trwa. Dzielnicowy asp. Adam Trzonkowski prowadzi zbiórkę nakrętek dla Marcela Arnisty z Pisza.
Okres świąt to czas prezentów. Paczki różnej wielkości docierają także do Komendy Powiatowej Policji w Piszu oraz do Komisariatu Policji w Białej Piskiej. Takie prezenty w ostatnim czasie przysłane zostały do nas m.in. z Warszawy, Dąbrowy Górniczej oraz po raz drugi od mieszkańca Białegostoku. Są to przesyłki z różnych stron kraju od ludzi o wielkim sercu, którzy chcą włączyć się do akcji „Nakręć się na pomaganie” i pomóc w rehabilitacji 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza.

Do udziału w V edycji akcji, rozkręconej przez dzielnicowego asp. Adama Trzonkowskiego, po raz kolejny włączyli się saperzy z Orzysza. Żołnierze z 15 Batalionu Saperów w Orzyszu przywieźli kilkanaście worków z plastikowymi korkami. Zapewniali, że w dalszym ciągu będą zbierali nakrętki z myślą o Marcelu, bo tak niewiele trzeba, aby pomóc chłopcu normalnie żyć.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt