Data dodania: 26.02.2020  |  wyświetlenia: 577
Jak upolować telewizor w promocyjnej cenie? Poradnik wyprzedażowy
Mimo upływu lat popularność telewizorów w Polsce nie spada. Statystyczny Polak wymienia telewizor raz na 6 lat, wydając na ten cel średnio nieco ponad 2 tysiące złotych. Dla wielu z nas to spore obciążenie domowego budżetu. Jesteś jedną z takich osób? Przeczytaj nasz dzisiejszy poradnik i dowiedz się, jak polować na okazje, aby kupić wymarzony telewizor nawet kilkadziesiąt procent taniej.
A R T Y K U Ł   S P O N S O R O W A N Y

Jaki telewizor wybrać, aby nie przepłacić?

Na początek dobra wiadomość: błyskawiczny postęp technologii i zacięta walka producentów o klientów sprawiają, że ceny telewizorów systematycznie spadają. Najtańsze telewizory kosztują obecnie mniej niż 500 zł! Pod względem liczby parametrów oraz jakości obrazu pozostają jednak daleko w tyle za swoimi nowszymi odpowiednikami.

Ale bez obaw – chcąc kupić niedrogi telewizor, nie jesteś skazany na przestarzałe modele sprzed kilkunastu lat. Nawet wśród urządzeń z niższej półki cenowej możesz natrafić na prawdziwe perełki, wyposażone w wiele zaawansowanych technologii. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta: na wiele z nich możesz natkniesz się podczas różnego rodzaju promocji sezonowych – jak ma to miejsce chociażby w czasie Black Friday czy poświątecznych wyprzedaży.

Lwia część przecenionych wówczas urządzeń to modele, które swoją premierę miały 2-3 sezony temu. Wśród nich możesz znaleźć produkty takich marek jak Samsung, Philips, Toshiba czy Sony. Nierzadko zdarzają się wśród nich także urządzenia outletowe, czyli takie, które przez jakiś czas były prezentowane na wystawach sklepowych – informacja na ten temat zawarta będzie w ich opisie lub w specyfikacji.

Telewizory – promocje. Gdzie ich szukać?

Gdzie szukać informacji o promocjach? Do wyboru masz kilka możliwości:
  • dedykowane serwisy z promocjami, z codziennie aktualizowanymi ofertami wybranych sklepów stacjonarnych i internetowych,
  • gazetki reklamowe – zarówno te w wersji papierowej, jak i multimedialnej,
  • facebookowe grupy oraz fora internetowe, na których użytkownicy dzielą się między sobą informacjami na temat szczególnie atrakcyjnych obniżek,
  • strony internetowe ulubionych sklepów RTV, AGD i IT.

Sprytnym sposobem na zaoszczędzenie przynajmniej kilkudziesięciu złotych na telewizorze może być również ustawienie w swoim telefonie alertu cenowego w jednej z aplikacji zakupowych. Kiedy cena upatrzonego przez Ciebie modelu ulegnie obniżeniu, natychmiast dostaniesz powiadomienie na swojego smartfona.

Promocje telewizorów – podsumowanie

Jak widać, polowanie na okazje cenowe na telewizory nie musi być pracochłonnym zajęciem. Pamiętaj jednak, że oprócz ceny urządzenia równie istotną rzeczą jest renoma sklepu, w którym postanowisz go kupić. Decydując się na zakup u sprawdzonego dystrybutora, możesz mieć pewność zarówno co do jakości asortymentu, jak i samego bezpieczeństwa transakcji.

Jednym z polecanych przez nas sklepów jest Neonet – popularny dystrybutor AGD i RTV. Zajrzyj na ich stronę: https://www.neonet.pl/telewizory.html i skorzystaj z aktualnej wyprzedaży telewizorów.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt