Data dodania: 19.01.2020  |  wyświetlenia: 1976
Na dobry początek ferii
Atrakcji moc. Profilaktyczny Piknik Rodzinny OPiT
Dmuchane zjeżdżalnie, gry multimedialne, klocki, strefa plastyczna i kącik malucha oraz popcorn i wata cukrowa - taką feryjną propozycję przygotował Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu.
Rozpoczęło się już o 10.00. Po raz kolejny, na dwa dni, Szkoła Podstawowa nr 4 w Piszu stała się centrum zabawy.


Bardzo się cieszę, że nasza propozycja Profilaktycznego Pikniku Rodzinnego cały czas jest atrakcyjna dla dzieci i ich rodziców, bo to przecież oni przychodzą z najmłodszymi dziećmi- mówi Urszula Zduńczyk, Dyrektor OPiT w Piszu - To doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas. Myślę, ze zarówno maluchy, jak i uczniowie szkół podstawowych znajdą dla siebie zajęcie.
Najmłodsi piszanie wybierali zabawy w kąciku malucha. Tam specjalnie dla nich przygotowano zabawki edukacyjne, pojazdy, klocki.


Nieco starsi w długiej kolejce oczekiwali na malowanie twarzy. Były pieski, kotki, tygrysy i oczywiście superbohaterowie.

Można wybrać co się chce - mówi pełna entuzjazmu Karinka - ja wybrałam motylka, moja siostra będzie gepardem.
Niezależnie od wieku, dzieci korzystały do woli z dmuchanych zjeżdżalni.Dla odpoczynku - układanie klocków,lub gry multimedialne.A w międzyczasie dla zachowania energii były naleśniki, popcorn i wata cukrowa.Dla tych, którzy nie dotarli dziś, dobra wiadomość - Profilaktyczny Piknik Rodzinny będzie można odwiedzić również jutro (poniedziałek 20 stycznia).
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt