REKLAMA
Początek: wtorek 28 maja 14:00
Sesja Rady Miejskiej
PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W PISZU INFORMUJE, ŻE III SESJA RADY MIEJSKIEJ W PISZU ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 28 MAJA 2024 ROKU O GODZINIE 14:00 W SALI NR 15 URZĘDU MIEJSKIEGO W PISZU
 1. Otwarcie obrad.
 2. Przedstawienie porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu Nr LXXIV/2024 z obrad Sesji Rady Miejskiej w Piszu.
 4. Przyjęcie protokołu Nr LXXV/2024 z obrad Sesji Rady Miejskiej w Piszu.
 5. Przyjęcie protokołu Nr I/2024 z obrad Sesji Rady Miejskiej w Piszu.
 6. Przyjęcie protokołu Nr II/2024 z obrad Sesji Rady Miejskiej w Piszu.
 7. Informacja Burmistrza Pisza z działalności pomiędzy sesjami Rady Miejskiej w Piszu.
 8. Zapytania i wnioski sołtysów.
 9. Odpowiedzi na zapytania i wnioski sołtysów.
 10. Interpelacje i zapytania radnych.
 11. Ocena zasobów pomocy społecznej Gminy Pisz za 2023 rok.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Pisz na lata 2024-2027.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Pisz na rok 2024.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie oddania w najem lokalu użytkowego stanowiącego własność Gminy Pisz.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie nabycia udziału w nieruchomości położonej na terenie gminy Pisz, stanowiącej współwłasność Gminy Pisz i osoby fizycznej.
 16. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości położonych na terenie gminy Pisz, stanowiących własność Gminy Pisz.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie sprzedaży nieruchomości położonej na terenie gminy Pisz, stanowiącej własność Gminy Pisz.
 18. Podjęcie uchwały w sprawie wydzierżawienia nieruchomości stanowiącej własność Gminy Pisz, położonej na terenie gminy Pisz.
 19. Podjęcie uchwały w sprawie wydzierżawienia nieruchomości stanowiącej własność Gminy Pisz, położonej na terenie gminy Pisz.
 20. Podjęcie uchwały w sprawie wydzierżawienia nieruchomości stanowiącej własność Gminy Pisz, położonej na terenie gminy Pisz.
 21. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Pisz.
 22. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia dodatkowego przedstawiciela do Zgromadzenia Związku Gmin „Pisa-Narew”.
 23. Wyznaczenie dwóch przedstawicieli Rady Miejskiej w Piszu, którzy wejdą w skład Kapituły ds. Nagród i Wyróżnień Sportowych.
 24. Informacja o udzielonych odpowiedziach na złożone interpelacje i zapytania radnych.
 25. Wolne wnioski i informacje.
 26. Zamknięcie posiedzenia.
Opinie i komentarze

Komentarze (12)

Bronku napisz,kto z piskich "pisowców" jest "złodziejem" lub "przestępcą".Jak nie napiszesz kto nim jest, to ciebie też można nazwać przestępcą, bo rzucasz fałszywe oskarżenia.

Pis powinien rządzić w gminie w Piszu bo jego zwolennicy wygrali wybory,to jest oszustwo.

Pisz to nie PGR żeby mieli min rządzić pisowcy (złodzieje i przestępcy).

Kiński zaraz poda nazwisko swojego zastępcy. Jestem święcie przekonany, że będzie wiele krzyku bo to osoba z otoczenia Szymborskiego. Jednak chcę Wam drodzy mieszkańcy Pisza uświadomić, że ta osoba stanowisko obecne piastowała nie tylko za burmistrza Szymborskiego ale i za innych burmistrzów też. Czyli z którego otoczenia burmistrza i z którym burmistrzem mamy tą osobę identyfikować. Może internauta K. podpisujący się Andrzej Rumun napisze nam coś więcej. Ostatnio jakby zamilkł a PDK dalej w budowie i kończą układać dachówkę na dachu.

Kto taki? Mogą być same inicjały.

Napięcie trzeba stopniować. Nie jestem upoważniony do podania nawet inicjałów tej osoby. W odpowiednim czasie tą osobę przedstawi sam burmistrz. Trzeba cierpliwie czekać. Uważam, że nie jedna osoba będzie zaskoczona i dojdzie do kolejnej wojny słów i ocen oraz złośliwej wymiany zdań. Tacy już jesteśmy my Piszanie.

MGOPS

Już wszystko wiem. Rumun otwiera szampana (nie Andrzej)

Wszyscy piszą o ulicach w mieście, może należałoby zając sie ulicami na wioskach . Tam jest dziura na dziurze.

Tam jest miejsce Pis-u

Kiedy zrobią ulice kominiarska ? Na nowym świecie cos się dzieje więc i można by zaczepić o kominiarską ulice też

A tak na inny temat . W dniu 24 maja 2024 r. Burmistrz Pisza wydał decyzję środowiskową dla inwestycji pn."Budowa centrum sportowo-rekreacyjno-kulturalnego z halą widowiskowo- sportową w Piszu". Czas na zmiany ??? Wyśmiewana przez wszystkich inwestycja Andrzeja Janusza Szymborskiego jest nadal kontynuowana.

Dobrze ,że nie zdecydował o budowie 100 tys. Samochodów elektrycznych .

Dlaczego moderator manipuluje bo przy niektórych/chyba niewygodnych komentarzach/ nicku Antoni zaciekłego zwolennik a jedynie słusznej partii pis brak jest możliwości ich komentowania natomiast pozostałe komentarze innych osób można skomentować.

Miałem nadzieję że Szymbora odetnie ale niestety Piszanie to ryzykanci i znów 5 lat ruiny

Szymborski be,Kiński be to może coś napiszcie o ludziech,którzy obecnego burmistrza wybrali.

Czy wyborcy Kińskiego byli świadomi,że wybierając Kińskiego opowiadają się za dalszymi rządami Andrzeja Janusza Szymborskiego i jego przybocznych?

Wiedzieli,że jak wybiorą Zadrogę to opowiedzą się za dalszymi rządami pis a tego nie chcieli.

I wybrali poraz kolejny stagnację i starego oby być anty PiS. Mądra zasada typowo polaczkowa

Jeżeli piszesz, że wyborcy wybrali Kińskiego, bo nie chcieli dalszych rządów PiS w Piszu,to wniosek jest jeden : twoim zdaniem Andrzej Janusz Szymborski, który był Burmistrzem Pisza,był z PiS. Wobec tego Piszem nadal rządzi PiS, bo Andrzej Janusz Szymborski wciąż (z tylnego fotela) rządzi Gminą Pisz.

Ziomek ty żyjesz w wyimaginowanym świecie jak wszyscy w pis z prezesem na czele.

Ale przez 8 lat ten "wyimaginowany" świat PiS to była Polska, a wy byliście Jej wrogami (jak się teraz okazuje).

Czytaj ze zrozumieniem wybrali by każdego oby nie zadroge logika można i na chomika byle nie na człowieka z pisu. Dlatego Kiński wygrał a to człowiek byłego więc zostaje nadal to samo dziadostwo ci sami ludzie nawet zastępca to miła pani z po. Sympatyczna zwolenniczką anzejka.

Czyli już można gratulować Rumińskiemu objęcia mandatu radnego Rady Powiatu?

Jak tak dalej pójdzie, to należałoby potwierdzić,że wybory samorządowe wygrał Andrzej Janusz Szymborski, który nadal rządzi Gminą, tylko teraz nie ponosi już żadnej odpowiedzialności , i nadal wyznacza kandydatów na różne stanowiska w strukturach gminnych. Można będzie wówczas nazwać osobę aktualnie zasiadającą w fotelu Burmistrza Pisza, czyli Kińskiego, wykonawcą poleceń Andrzeja Janusza Szymborskiego.

Masz podwyższoną temperaturę, że wypisujesz takie brednie?

Nawet nie chce mi się komentować skomentuje jak pdk oddadzą do użytkowania bo narazie same błędy konstrukcyjne i brud na mieście. Podobna zastępca będzie człowiek wyznaczony przez byłego niszczyciela. Ot takie zmiany był pisz A teraz jest D a wszystko pobić o d...😛

Antoni napisz coś,np.że nie wygrał wyborów jedyny sprawiedliwy,że wszyscy są be,że nic tobie się nie podoba i inne takie ***.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt