REKLAMA
Początek: piątek 29 marca 13:00
Rozmowa z Andrzejem Szymborskim
Wybory Samorządowe 2024 zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku mamy rekordową liczbę kandydatów na stanowisko burmistrza. Jednym z nich jest Andrzej Szymborski, obecny Burmistrz Pisza. W streamie Piszanin zada kilka pytań związanych z kandydatem, wyborami oraz programem wyborczym.

Rozmowa odbyła się w 2 częściach. W związku z awarią energetyczną sieci średniego napięcia, część Gminy Pisz była bez prądu od godziny 18:10 do 19:40. Stream został przerwany.  Wspólnie z Andrzejem Szymborskim zaplanowaliśmy powrót do rozmowy w kolejnym dniu, czyli w piątek 29 marca na godzinę 13:00.  

Rozmowa Piszanina z Andrzejem Szymborskim przebiegła w przyjacielskiej atmosferze, jednak zauważalne były wymiany zdań z powódu różnicy w odbiorze stanu Pisza przez obecnego burmistrza Andrzeja Szymborskiego oraz redaktora Krzysztofa Szyszkowskiego. Ostatecznie jednak w duchu zbliżających się Świąt Wielkanocnych spór został stłumiony. Zachęcamy do dyskusji w której kandydat Andrzej Szymborski obiecał się udzielać.

Oto zapis rozmowy. Zapraszamy do obejrzenia!


Kontynuacja rozmowy:


Rozmowa na Youtube:


Kontynuacja rozmowy:

Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt