REKLAMA
Początek: niedziela 24 marca 18:00
Rozmowa z Mariuszem Trupaczem
Wybory Samorządowe 2024 zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku mamy rekordową liczbę kandydatów na stanowisko burmistrza. Jednym z nich jest Mariusz Trupacz, społecznik, wieloletni radny gminny i powiatowy, instruktor i muzyk folkowy. W streamie Piszanin zada kilka pytań związanych z kandydatem, wyborami oraz programem wyborczym.
Rozmowa Piszanina z Mariuszem Trupaczem przebiegła w miłej, swobodnej atmosferze. Rozmawialiśmy o kwestiach sportowych, kulturalnych czy politycznych - głównych polach działania Mariusza Trupacza. Zainteresowanie streamem było bardzo duże. Tuż po emisji Mariusz Trupacz wypowiadał się w komentarzach. Dyskusja trwa nadal, zachęcamy do udziału w niej.

Oto zapis rozmowy. Zapraszamy do obejrzenia!


Rozmowa na Youtube:

Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt