REKLAMA
Początek: sobota 23 marca 18:00
Rozmowa z Zuzanną Konopą
Wybory Samorządowe 2024 zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku mamy rekordową liczbę kandydatów na stanowisko burmistrza. Jednym z nich jest Zuzanna Konopa, obecna sekretarz Gminy Ełk, wcześniej dyrektor ważnych jednostek samorządowych w powiecie piskim. W streamie Piszanin zada kilka pytań związanych z kandydtką, wyborami oraz programem wyborczym.
Rozmowa Piszanina z Zuzanną Konopą przebiegła w miłej, swobodnej atmosferze. Kandydatka wykazała się wszechstronną wiedzą z zakresu administracji publicznej, błyskotliwością i kulturą osobistą. Zainteresowanie streamem było bardzo duże. Tuż po emisji Zuzanna Konopa wypowiadała się w komentarzach. Dyskusja trwa nadal, zachęcamy do udziału w niej.

Oto zapis rozmowy. Zapraszamy do obejrzenia!


Rozmowa na Youtube:

Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt