REKLAMA
Data dodania: 10.06.2017
Rozmowa Piszanina - Komitet Społeczny Pisz Dzieciom
Zapewne każdy z nas zauważył, że coraz więcej jest w Piszu imprez charytatywnych. Zbiórki w Piszu prowadzone są na potrzeby leczenia chorych dzieci. I choć pieniądze te pochodzą od mieszkańców, ktoś musi je jakoś zebrać. Organizacja imprezy charytatywnej to ogromne przedsięwzięcie, wymagające wielu godzin przygotowań, mnóstwa czasu i pracy podczas samej imprezy, a także wielu dni pracy po imprezie.

Zorganizowali już 8 imprez charytatywnych, a za zebrane na nich pieniądze można by kupić mieszkanie. Do redakcji Piszanina przybyli Agnieszka Kucisz, Marta Markowska, Natalia Kucisz oraz Paweł Leszczyński - cztery osoby reprezentujące 9-osobowy Komitet Społeczny "Pisz Dzieciom".

W 20-minutowej Rozmowie Piszanina zobaczycie i posłuchacie co nieco z działalności Komitetu. To również zaproszenie na jutrzejszy (niedziela 11 czerwca 2017) III Charytatywny Piknik Sportowo - Rekreacyjny dla Michała Milewskiego.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt