REKLAMA
Data dodania: 31.10.2016
Rozmowy Piszanina - również video! Tego jeszcze w Piszu nie było.
W redakcji Piszanina od listopada będą przeprowadzane rozmowy w zupełnie innym formacie. Piszanin będzie rozmawiał ze swoimi rozmówcami w materiałach video - również na żywo.

Na pierwszy front pójdzie kultura. Piotr Syta i Jacek Zając, tworzący piski duet NoBandits, zawitają do redakcji porozmawiać o ich twórczości. Od przeszłości przez teraźniejszość po przyszłość. Muzycy przyniosą ze sobą płyty i koszulki, zatem wraz z audycją uruchomiony będzie konkurs z nagrodami dla czytelników (słuchaczy? widzów?) Piszanina.

Forma przekazu będzie bardzo ciekawa i nowoczesna. To już nie tylko rozmowy audio, bowiem poza słuchaniem rozmów uruchomiony będzie sygnał video. Tego w Piszu jeszcze nie było, a na dodatek część materiałów będzie przygotowywana na żywo. Wszystko jest jeszcze w przygotowaniu, ale pierwsze testy wypadły pomyślnie.

Z kim Piszanin będzie rozmawiał? Nie tylko z artystami. Poruszane będą przeróżne tematy społeczne. Burmistrz Andrzej Szymborski przyjął już zaproszenie do rozmów o wzbudzającej poruszenie inwestycji - ubojni drobiu. W zanadrzu kolejne rozmowy. Będzie się działo :)

Na chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w rozmowach lub chcieliby zasugerować tematy lub osoby do dyskusji, czeka skrzynka redakcyjna Piszanina: redakcja@piszanin.pl

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt