REKLAMA
Data dodania: 02.12.2014
Na gorąco po wyborach Piszanin rozmawia z nowym burmistrzem Pisza
Po ośmiu latach jestem innym człowiekiem
Udostępnij artykuł na Facebooku
Krzysztof Szyszkowski - Piszanin - rozmawia z Andrzejem Szymborskim! Pierwszy obszerny wywiad z nowym burmistrzem.

Pierwsza tura wyborów samorządowych 2014 roku nie wyłoniła zwycięzcy w zmaganiach o fotel burmistrza. W niedzielę Piszanie wybierali swojego kandydata w dogrywce. Choć wynik był bardzo wyrównany, nowym burmistrzem zostanie Andrzej Szymborski.

Zmęczony kampanią? Wyczerpany oczekiwaniem na wyniki? Skądże – Andrzej Szymborski pełny energii pojawił się w redakcji Piszanina i to z nim przeprowadzam dziś wywiad. Pierwszy – na gorąco po wyborach! Pół godzinny wywiad z najbardziej rozchwytywaną dziś osobą w Piszu. Zapraszam!

POSŁUCHAJ AUDIO
Rozmowa z nowym burmistrzem.

O sytuacji w Radzie Miejskiej, o Kontrakcie podpisanym z mieszkańcami, o inwestycjach, długu i wielu innych sprawach... Redaktor Piszanina rozmawia z Andrzejem Szymborskim o przyszłości czteroletniej kadencji. W półgodzinnej rozmowie można usłyszeć szereg konkretnych wypowiedzi nowego burmistrza. W rozmowie znalazły się również pytania od czytelników Piszanina.

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt