REKLAMA
Data dodania: 19.11.2014
Wynik jest średni, ale nie zwijamy żagli
Fot. Krzysztof Szyszkowski
Marek Łachacz w redakcji Piszanina
Fot. Krzysztof Szyszkowski
Marek Łachacz w redakcji Piszanina
Udostępnij artykuł na Facebooku
Na kogo i dlaczego odda głos były już kandydat na burmistrza Pisza - Marek Łachacz. Pan Łachacz zdobył 14 procent głosów i w pierwszej turze odpadł z walki o fotel burmistrza.

Marek Łachacz zorganizował ze swoim komitetem ciekawą i estetyczną kampanię - kampanię i program, które z powodzeniem i bez wstydu mogłyby zaistnieć w sporej aglomeracji. Pomimo późnego ogłoszenia o starcie w wyborach samorządowych, wiele osób traktowało Łachacza jako "czarnego konia" wyborów. Niestety Marek Łachacz zdobył tylko 13,96% głosów, do Rady Miejskiej wprowadził dwóch radnych, a do powiatu - jednego. Sam też nie uzyskał mandatu radnego powiatowego.

Mimo tej, nazwanej wyraźnie przez Piszanina, porażki wyborczej, Marek Łachacz ciągle liczy się na scenie politycznej. W drugiej turze wyborów jego elektorat może odegrać kluczową rolę w walce między Janem Alickim i Andrzejem Szymborskim. Padają też wstępne zapewnienia o przyszłości niedoszłego burmistrza na scenie samorządowej w Piszu.

O wszystkich tych tematach Krzysztof Szyszkowski rozmawia z Markiem Łachaczem w 25 minutowym wywiadzie.

POSŁUCHAJ AUDIO
Rozmowa z Markiem Łachaczem

Piszanin pyta byłego już kandydata na burmistrza Pisza o wrażenia z kampanii, wypytuje o przyczyny porażki, o plany na przyszłość. Z rozmowy dowiemy się również na kogo i dlaczego Marek Łachacz odda swój głos w drugiej turze wyborów na burmistrza i jak zachowa się jego komitet.

Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt