Data dodania: 10.06.2020  |  wyświetlenia: 6518
Od 14 czerwca poszerza się oferta Polregio
Dodatkowe połączenia kolejowe na trasie Olsztyn-Pisz
W niedzielę, 14 czerwca nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy pociągów w województwie warmińsko-mazurskim. Na podróżnych czekają nowe połączenia.
Na wyremontowanej niedawno linii Olsztyn – Szczytno – Pisz – Ełk pojawią się dwie dodatkowe pary pociągów, co znacząco poprawi ofertę POLREGIO na atrakcyjnej turystycznie trasie. Więcej połączeń pomiędzy Szczytnem a Ełkiem  ułatwi dostęp do miejscowości atrakcyjnych turystycznie, zwłaszcza w okresie zbliżających się wakacji. 
Wiele pociągów będzie kursowało częściej. Zmiany, dotyczące godzin kursowania wynikają z potrzeb zgłaszanych przez podróżnych oraz z konieczności dostosowania się do przejazdu pociągów innych przewoźników, posiadających priorytet w konstruowaniu rozkładu jazdy. Aby uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich zmianach zachęcamy do śledzenia- informuje Anna Nowak, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Zakładu POLREGIO sp. z o. o.
Z połączeń tych ucieszą się nie tylko turyści, ale przede wszystkim mieszkańcy, którzy już za kilka dni będą mieli do wyboru jeden z pięciu pociągów jadących do Olsztyna.

Rozkład jazdy - PiszRozkład jazdy - Pisz Wschodni
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt