REKLAMA
Data dodania: 27.06.2024
MOR Kwik
Pora na wycieczkę rowerową! Odpoczynek w Kwiku
Mazurska Pętla Rowerowa - 300 km malowniczej trasy rowerowej wraz z infrastrukturą wspierającą rowerzystów, która umożliwia poznanie Mazur z perspektywy dwóch kółek.
Przebieg trasy Mazurskiej Pętli Rowerowej oparty został o oś Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, unikatu na skalę europejską ze względu na jeden z najdłuższych systemów jezior i kanałów. Na trasie znajdziemy informacje o lokalnych atrakcjach turystycznych, ciekawych wydarzeniach oraz miejscach cennych przyrodniczo.


Na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej przygotowywane są specjalne Miejsca Obsługi Rowerzystów (MOR), które umożliwią organizację postojów. Wzdłuż szlaku znajduje się 18 MOR-ów. Jeden z nich zlokalizowany jest w Kwiku.

Co czeka rowerzystów w Kwiku? Jest komfortowo. Zadaszone miejsce odpoczynku:sanitariaty:oraz teren przystosowany do wypoczynku:


Na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej znajduje się 18 MOR-ów, w miejscowościach: Świdry, Wilkasy, Bogacko, Giżycko, Kleszczewo, Okartowo, Kwik, Wiartel, Karwica, Ruciane-Nida, Mikołajki, Probark, Mrągowo, Ryn, Trygort, Ogonki, Pozezdrze.
Opinie i komentarze

Komentarze (13)

Czy mowa tu jest o osobie sekretarza, którego zatrudnił Andrzej Janusz Szymborski,z którym pracował przez ponad dwie kadencje, któremu przyznawał wysokie nagrody za wzorowe wykonywanie obowiązków i który był,jak to często podkreślał, jego "prawą ręką"? Czyżby Andrzej Janusz Szymborski aż tak bardzo pomylił się w ocenie swojego najbliższego współpracownika? I jeszcze jedno pytanie,kto spośród jego najbliższych współpracowników,z którymi zaczynał pracę w Gminie Pisz, dotrwał do końca jego rządów.Odpowiedź jest jasna - nikt.

Do Tomasza.Slyszalem,że wkrótce wylecisz ze starostwa w Grajewie dzięki Andrzejowi Januszowi Szymborskiemu.Podobno skierował już donos na ciebie, że wypłacono ci milion złotych z budżetu Gminy Pisz za nic nierobienie przez 15 lat.Tylko kto to wypłacał ? Najwięcej chyba Andrzej Janusz Szymborski.

Dziękuję Ci serdecznie Antoni za rzetelną informację ❤️👊 Już pakuję mandżur i spadam.

Ja słyszałem zaś, że w Klewkach wylądowali Talibowie...🤔

Jak się wzięliście za pętlę rowerową to ją oznaczcie bo zamiast jechać i upajać się człowiek siedzi nosem w tel albo leci na czuja

34 stopnie dzis mamy i oczywiscie zraszacz ktory stal zamiast fontanny zniknal 😄czy moze ktos wie czyja to sprawka? 🤔A moze wszystko widzacy monitoring cos wie....

Jestem właśnie na trasie tej pięknej pętli mazurskiej i muszę powiedzieć.

Słabo oznaczona nie polecam jazdy dla nie doświadczonych a co do wiaty są spoko ale bez prądu .

hehehehe ... Andrzej projektował, z Janek zbudował.......

A jak tam fontanna w centrum Pisza co ją Janek zbudował?

Działa identycznie jak Mazurski Kurczak, sanatorium i fabryka fotelików co je Andrzej obiecał 😂😂😂

Ja lubialem Andrzeja jak w gminie pisz pracowałem, a teraz nie lubię go bo wywalił mnie z roboty bo się do niczego nie na dałem i kisze się w starostwie w Grajewie. Tam też nie specjalnie się nadaję. Ojojoj ojojoj.

Nielegalni imigranci którzy mają być przywiezieni załatwia to wszystko szybko i skutecznie. I wojny nie będzie trzeba.

A mówio że tylko zdjęcia se robi. A tu ało - co dopierku wygrał wybory i już efekty. Fest chłop!

No właśnie a tak narzekają 😂😂😂

Gówno z dupy chlupie w tej chałupie... Gówno płynie w tej krainie. Gówno z dupy, krew z nosa wale w nosa sztosa.

Brak jest podstawowych informacji. Kto zarządza tym obiektem. Czy na co dzień jest on nadzorowany, sprzątany, kto ponosi koszty itd. Jeśli będzie pozostawiony samopas to będzie dewastacja i krótki jego żywot. Ta turystyka to dla Pisza już się odbija czkawką. Dziesiątki milionów złotych zostało wydane na infrastrukturę turystyczną i co my z tego mamy oprócz smrodu, zdewastowanego krajobrazu, braku rozwoju i degradacji Pisza. Jak ten Pisz wygląda na tle innych mazurskich miast? Kompletne dziadostwo i ruina i turystów, jak nie było tak nie będzie bo każdy to dziadostwo omija z daleka.

Bez monitoringu to raczej długo w takim stanie nie postoi.

Na podstawie fotografii obiekt wygląda okazale. Zastanawiam się jak długo będzie w takim stanie? Kto jest odpowiedzialny za utrzymanie takiego obiektu, porządku w obiekcie i otoczeniu obiektu? Mam nadzieję, że my turyści rowerowi potrafimy pozostawić miejsce odpoczynku w należytym porządku. Aby ten obiekt służył nam na lata.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt