REKLAMA
Data dodania: 10.05.2024
Nowy obiekt turystyczny w Orzyszu
Przystanek Okartowo. Mazurska Pętla Rowerowa pięknieje z dnia na dzień
Miejsce Obsługi Rowerzystów w Okartowie - to kolejny nowy obiekt na turystycznej mapie gminy Orzysz.
Obiekt ten powstał jako jeden z kilku tego typu punktów na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej  i ma wychodzić naprzeciw potrzebom rowerzystów odpoczywających w podróży.


MOR posiada m.in wiatę, toalety i obiekty małej architektury.


Dodatkowo w jego sąsiedztwie powstał plac zabaw dla dzieci.


Podczas postoju można odwiedzić urokliwy kościół lub zjeść rybkę w restauracji.

Źródło: UM Orzysz
Opinie i komentarze

Komentarze (12)

unia won to ruski trol naucz się pisać po polskiemu ruski trolu.

Nie mów mi że gdzieś mam wyjechać ja zostaję tu i tu będę a z uni wyjdziemy polexit jest bliżej niż dalej !! Nie obchodzi mnie kaczor Tusk i resztę mnie obchodzi wyjście z Uni konkretnie!!

Kolo zdelegalizować pis-du i w uni nie trzeba być.

To co ty tutaj jeszcze Kolo robisz w tym złym unijnym kraju?

Pracuje i zmieniam rzeczywistość. Żadna głupota, żadne szaleństwo i żadna ideologia sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem nie może trwać długo. PRL też upadł szybciej niż się komukolwiek wydawało. A ja dokładne tamten czas pamiętam. Teraz proces będzie jeszcze szybszy. Po prostu ekonomicznie UE zbankrutuje z uwagi na niewydolna gospodarkę, brak innowacyjności etc. Tu zwyczajnie tworzy się gospodarczy skansen. A będzie coraz gorzej pod tym względem. To zwyczajnie splajtuje ekonomicznie. I to są w zasadzie już oficjalne dane. Pytanie tylko co uda się uratować jeszcze.

Jesteś ruski trol

Akurat to UE i co niektórzy jej oligarchowie stanowią ruską agenturę wpływu (nawet były sprawy o korupcję urzędników UE którzy brali miliony euro od ruskich). Zatem ciekawe kto tutaj reprezentuje ruski mir i ruskie interesy. Ciekawe kto tak zachwalal NS I i NS II i w czyim to było interesie. Bo bynajmniej nie w naszym. Korzyść mieli z tego tylko ruskie i niemcy. Jaki to dziwny kolejny zbieg okoliczności. Ale to zapewne przypadek. Zapewne. Problem w tym że w historii ostatnich 100 lat takich "przypadków" było zaskakująco dużo i zawsze kończyły się tragedia (w tym wojnami). W prawie karnym jest zasada - motyw ma ten, kto odnosi korzyść. Nic dodać nic ująć. Dalszy komentarz jest zbędny.

Za dużo TV .... to tam wiecznie się od ruskich trolli wyzywają wyłącz telewizor daj szarym komórkom się zregenerować za duża dawka propagandy

A co ja mam dzięki Uni chłopie ***.j się w czoło.dlaczego mam jechać na Białorus?a dlaczego nie np do nowej Zelandii ?przecież tam jest lux zycie i nie są w uni no tak ale ty wybrales państwo reżimowe hehe cwaniak dobry jesteś.Unia nic nie dała zwykłym ludziom a jak dała to teraz zabierze w prawdzie gazie elektrykach pompach ciepła i innym gównie zwanym zielonym ladem!Nie słuchajcie szpic .Unia to zło!Jej koniec jest bliski

Jak ci nie pasuje Unia to co tutaj robisz?

Nie widzę związku Twojej wypowiedzi z informacją przedstawioną przez Piszanina.

Budują drogi rowerowe bo tylko bogaczy będzie stać na elektryki .Dalej głosujcie na ryżego donka i zakłamane zaplute lewactwo .

Kolejna fajna inwestycja przy Pętli Rowerowej na lato gotowa:)

No tak. Tylko że jakieś patafiany zamiast zobaczyć coś fajnego to dalej bawią się w politykę

Jarek widać że szpica od unijnego Tuska ! Wyjście z Uni już niedługo Polacy się obudzą jak będę mieli tylko na żarcie i pampersy a o cenach prądu i gazu już nie wspomnę a no jak Jarek nie będzie mógł wjechać swoim pegoutem do Warszawy bo będzie segregacja społeczna !!Nie słuchajcie tego proeuropejskiego szaleńca !Czas wyjść na Ulicę ludzie bierzcie wszystko w swoje ręce nie siedzcie i nie czekajcie na zbawienie !Czas wyjść z Uni i to natychmiast !

Jak ci się niepodoba UE to jedź sobie na Białoruś i tam zamieszkaj. Zobaczysz jak fajnie. Mówię to jako Białorusin lat mieszkajacy w Polsce. Nie docenisz tego co masz

Akurat to co mamy to tylko dzięki naszej pracy i przedsiębiorczości. Nikt niczego nam za darmo nie dał i nie da. Na początku UE była ok bo dawała dostęp do wspólnego rynku zaś regulacje były do zaakceptowania. Dziś jest coraz więcej biurokracji, ograniczeń, głupoty i działania po lobbystów dużych koncernów, głównie niemieckich. Tworzy się pozatraktatowo twór w postaci neo ZSRR, gdzie władzy oligarchów będzie więcej niż w byłym Sojuzie. To tu jest problem a nie w samej koncepcji UE, która jest dobra. Już dziś nam się ten biznes nie opłaca, A to że jakaś kasę dadzą na jakieś bzdety (i przy okazji dodatkowo zarobią na tym), to rzecz tego nie jest warta. Tzw zielony lad też jest skonstruowany pod interesy pewnego koncernu (jakimś dziwnym trafem także niemieckiego) i umożliwia drenaż finansów innych państw i spoleczenstw. To jest polityka i biznes do której dorobiono ideologiczną narrację o rzekomej ochronie środowiska. Nie do takiej UE przystąpiliśmy i obecnie żaden to interes A raczej źródło problemów

Lecz się na głowę chłopku, który niczego nie rozumiesz i udajesz Greka. Jak ci się nie podoba spier.... na wschód. Tam jest twoje zasrane miejsce. Będziesz żył jak pan.

Zjadłbym dobrego kotleta

Język iście komunistyczny, ale pisany przez małolata ... dygnitarze hahahha, zniewolenie hahahahah...wolna Polska hahahah....Nakarmiono cie istoto takimi tekstami, lepiej zajmij się praca i rodziną, idź na zakupy, spotkaj się ze znajomymi i przestań jątrzyć.

Ludzie na strajk do Warszawy w imię polski przecie wszystkim dygnitarzom w imię wolności i przeciw zielonemu ładowi ,to ludzkie zniewolenie nie możemy na to pozwolić !!Wszyscy na Ulicę !!Polexit tuż tuż ,nie dla oligarchów unijnych despotów ktorzy niszcza Europę !! Tylko wolna Polska precz z Unią Europejską !

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt