REKLAMA
Data dodania: 02.04.2024
Wieża w Nowych Gutach
Na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej coraz przyjaźniej dla rowerzystów
Infrastruktura na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej w Nowych Gutach. Najnowsza atrakcja na turystycznej mapie gminy Orzysz.
Mazurska Pętla Rowerowa nie tylko zachwyca krajobrazami, ale także oferuje infrastrukturę wspierającą rowerzystów. Trasa łączy się na północy z Wschodnim Szlakiem Green Velo, a także zapewnia połączenie z nowymi trasami rowerowymi wokół XIX-wiecznej Twierdzy Boyen w Giżycku, unikatowego zabytku w skali kraju i Europy.

Trasa ta to nie tylko 300 kilometrów przyjemnego podróżowania, ale także 18 nowoczesnych Miejsc Obsługi Rowerzystów (MOR) oraz 9 (Giżycko, Marcinowa Wola, Nowe Guty, Krzyże, Probark, Mrągowo, Kal, Węgorzewo) imponujących wież widokowych, które pozwalają cieszyć się panoramą regionu z unikalnej perspektywy.


Wieża widokowa w Nowych Gutach jest jednym z obiektów na trasie Mazurskiej Pętli Rowerowej. W miejscu tym można odpocząć na rowerowej wycieczce i napajać się niesamowitą panoramą jeziora Śniardwy.

Fot. UM Orzysz
Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt