Data dodania: 29.10.2020  |  wyświetlenia: 1750
Zatrzymano 26-latka poszukiwanego listami gończymi
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Policjanci z Rucianego- Nidy od początku roku poszukiwali 26-letniego mieszkańca gminy, za którym sąd wydał dwa listy gończe. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania mając na swoim koncie popełnienie przestępstwa spowodowania uszczerbku na zdrowiu i gróźb karalnych.
Policjant z Komisariatu Policji w Rucianem – Nidzie zauważył w Piszu mężczyznę bardzo podobnego do poszukiwanego 26-letniego mieszkańca gminy. Młody człowiek stał w kolejce do baru po jedzenie.

Po wylegitymowaniu mężczyzny okazało się, że to właśnie ten 26-latek, którego policjanci poszukują od początku roku na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Piszu. Mieszkaniec gminy Ruciane – Nida dopuścił się popełnienia przestępstwa spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz gróźb karalnych.

26-latek nie krył swojego zaskoczenia, kiedy został zatrzymany przez policjanta i to w takich okolicznościach. Teraz najbliższy rok mężczyzna ten spędzi w areszcie.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt