Data dodania: 13.10.2020  |  wyświetlenia: 1649
Groził sąsiadom pozbawieniem życia
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu
37-latek groził sąsiadom pozbawieniem życia. Usłyszał zarzut i objęty został policyjnym dozorem.
Do piskiej komendy przyszła kobieta, która poinformowała, że sąsiad, grozi jej pozbawieniem życia. Taka sytuacja trwa od około 4 miesięcy. Mężczyzna ten nadużywając alkoholu był bardzo agresywny i wulgarny wobec pokrzywdzonej. Zgłaszająca wyraźnie obawiała się, że słowa wypowiedziane przez sąsiada mogą być spełnione. Kobieta złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Pisza. Po zebraniu materiału dowodowego przedstawili mu zarzut kierowania gróźb karalnych pod adresem sąsiadki oraz sąsiada, którym grozi pozbawieniem życia. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy.

Decyzją sądu został objęty policyjnym dozorem i tym samym zobowiązany do stawiennictwa w piskiej komendzie dwa razy w tygodniu. Do tego ma orzeczony zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi.
Z uwagi na to, że 37-latek dopuścił się popełnienia tego czynu w okresie tzw. „recydywy” grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt