Data dodania: 25.09.2020  |  wyświetlenia: 2651
Dotkliwe pobicie 39-latka. Mężczyzna przebywa w szpitalu
Sprawca najpierw wyzywał pokrzywdzonego, a następnie uderzył go kilka razy w twarz i kopnął w głowę. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami zagrażającymi jego życiu trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w sobotę (19 września br.) po godz. 18.00 na jednym z piskich osiedli. To właśnie tam 40-letni mieszkaniec Pisza bez powodu dotkliwie pobił mężczyznę.

Na miejscu, w rozmowie ze świadkami zajścia policjanci ustalili, że sprawca najpierw wyzwał mężczyznę stojącego przed blokiem. Następnie uderzył go kilka razy w twarz i kopnął w głowę, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. 39-letni mieszkaniec Pisza w stanie zagrażającym jego życiu trafił do szpitala.

Niespełna kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Mieszkaniec Pisza usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń stanowiących realne zagrożenie dla jego życia. Decyzją sądu 40-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawiania wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt