Data dodania: 18.09.2020  |  wyświetlenia: 1278
16-latek zatrzymany na kradzieży alkoholu w markecie
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Piscy dzielnicowi interweniowali w jednym z miejscowych marketów, gdzie pracownik ochrony zatrzymał sprawcę kradzieży. Na miejscu okazało się, że jest to 16-latek, który próbował ukraść alkohol i orzeszki.
W czwartek ( 17 września br.) po godz 12.00 dzielnicowi z piskiej komendy interweniowali w jednym z miejscowych marketów, gdzie doszło do kradzieży. Sprawcę zatrzymał pracownik ochrony, który o sytuacji powiadomił policję.

Na miejscu okazało się, że sprawcą kradzieży jest 16-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Chłopak próbował wynieść ze sklepu butelkę wódki oraz orzeszki nie płacąc za towar. Został zatrzymany przez ochronę.
W rozmowie z policjantami pracownik ochrony dodał, że to nie jedyna kradzież tego nastolatka. Przeglądając zapis monitoringu zauważył, że wczoraj ukradł on butelkę wódki. Łączna wartość skradzionych towarów to kwota około 100 złotych. Nastolatek był najwyraźniej zaskoczony tym, że pracownik ochrony wie o jego poprzedniej kradzieży alkoholu.

Po wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego zajścia policjanci przekazali 16-latka matce. Sprawę skierują natomiast do sądu rodzinnego i nieletnich.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt