Data dodania: 20.05.2020  |  wyświetlenia: 2027
Znalezioną amfetaminę ukrył w piwnicy
34-latek znalazł amfetaminę w parku miejskim, a potem ukrył ją w swojej piwnicy
Piscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna ten miał przy sobie foliowe zawiniątko z białym proszkiem oraz zapalniczkę, w której ukrył kolejne porcje. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 150 gramów białej substancji. Część tego proszku to amfetamina, którą 34-latek znalazł przy drzewie w parku miejskim. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (17 maja br.) kryminalni z piskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Ustalili bowiem, że mężczyzna ten może posiadać środki odurzające i nie mylili się. Mieszkaniec Pisza miał przy sobie zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Kolejne cztery zawiniątka policjanci znaleźli w jego zapalniczce. 34-latek twierdził, że jest to amfetamina, którą dwa tygodnie wcześniej znalazł przy drzewie w parku miejskim.

W tej sytuacji kryminalni przeszukali mieszkanie tego mężczyzny pod kątem znalezienia kolejnych porcji narkotyków. Znaleźli je w piwnicy. Zawiniątka z proszkiem koloru białego i żółtego schowane były w szklanym słoiczku, w saszetce z materiału oraz większym woreczku strunowym. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 150 gramów tych substancji.

Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczone przez policjantów substancje to środki odurzające wówczas mieszkaniec Pisza usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia do lat 3.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt