Data dodania: 18.10.2019  |  wyświetlenia: 4174
25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo na terenie piskiego szpitala
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
17 października 2019 r. Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał 30-letniego Krzysztofa F. na karę 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo mężczyzny. Do zdarzenia doszło w nocy 28/29 stycznia 2019r. w Piszu.
10 kwietnia 2019 r. Prokurator Rejonowy w Piszu skierował do Sądu Okręgowego w Olsztynie akt oskarżenia przeciwko Krzysztofowi F.
Krzysztofowi F. zarzucono, iż w nocy 28/29 stycznia 2019 r. na terenie klatki schodowej Szpitala Powiatowego w Piszu, wielokrotnie uderzał pięścią oraz butelką w głowę pokrzywdzonego, powodując u niego urazy głowy i mózgu skutkujące śmiercią, a następnie zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze w kwocie 8 zł. W toku śledztwa Krzysztof F. przyznał się do dokonania zarzucanego mu czynu, wyjaśniając nadto, iż nie chciał zabić pokrzywdzonego - informuje  Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztof Stodolny.
Wyrokiem z dnia 17 października 2019 r. oskarżony za zabójstwo w związku z rozbojem został skazany na karę 25 lat pozbawienia wolności.Wyrok nie jest prawomocny.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt