Data dodania: 25.02.2019  |  wyświetlenia: 1496
Leżał na środku drogi krajowej. 21-latek miał ponad 3 promile
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Na terenie Orzysza policjanci zauważyli mężczyznę, który leżał na drodze. Okazało się, ze był kompletnie pijany.
Policyjny patrol z Komisariatu Policji w Orzyszu w nocy z soboty, 23 lutego na niedzielę pełnił służbę na terenie miasta. Po godz. 3.00 na ul. Ełckiej funkcjonariusze zauważyli leżącego na środku drogi mężczyznę. Była to sytuacja o tyle niebezpieczna, że jest to droga krajowa nr 16 biegnąca przez Orzysz.
Funkcjonariusze zatrzymali się, by mu pomóc człowiekowi i ustalić co się właściwie stało - komentuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Okazało, że mężczyzna jest kompletnie pijany i niewątpliwie znajduje się w sytuacji zagrażającej jego życiu i zdrowiu.
Policjanci podnieśli leżącego i przewieźli do komisariatu, by wykonać dalsze czynności z jego udziałem. Ustalili, że jest to 21-letni mieszkaniec Orzysza. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. W tej sytuacji funkcjonariusze zdecydowali o zatrzymaniu go w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu 21-latek opuścił policyjny areszt. Za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt