Data dodania: 18.02.2019  |  wyświetlenia: 1256
56-latek był pod wpływem akoholu
Zatrzymano mężczyznę, który groził pracownikom MOPS-u
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Interwencja policji w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Orzyszu. 56-latek groził pracownikom pozbawieniem życia, uszkodzeniem ciała oraz podpaleniem budynku.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Orzyszu zostali wezwani na interwencję do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na terenie miasta. Ze zgłoszenia pracowników wynikało, że awanturuje się tam pijany mężczyzna.
56-latek groził pracownikom pozbawieniem życia oraz uszkodzeniem ciała, a do tego wykrzykiwał, że spali budynek.- informuje kom. Anna Szypczyńsk, Oficer Prasowy KPP wPiszu - Po wyjściu mężczyzny zgłaszający zauważyli, że z pobliskiego śmietnika wydobywa się dym. Wcześniej widzieli, jak stał przy nim ten awanturujący się mieszkaniec Orzysza. Słowa wypowiedziane przez 56-latka wzbudziły w pracownikach opieki społecznej obawy, że rzeczywiście zostaną spełnione, stąd o wszystkim powiadomili policję.
Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali 56-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie gróźb karalnych pod adresem pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orzyszu. Po wytrzeźwieniu i zebraniu materiału dowodowego przez śledczych 56-latek usłyszał zarzut. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za popełnienie tego przestępstwa mężczyźnie grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt