Data dodania: 13.09.2018  |  wyświetlenia: 1591
24-latek odpowie przed sądem
Spłacał długi z konta matki
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Piscy kryminalni przedstawili dwa zarzuty 24-letniemu mieszkańcowi Pisza. Mężczyzna bez wiedzy i zgody matki zabrał jej kartę bankomatową. Z jej konta wypłacił sobie 1300 złotych.

Do piskiej komendy zgłosiła się mieszkanka Pisza, która powiadomiła policjantów o kradzieży karty bankomatowej i pieniędzy z jej konta. Dodała, że zrobił to jej 24-letni syn.
Policjanci wyjaśniając okoliczności tej sprawy zebrali materiał dowodowy na podstawie, którego przedstawili synowi zgłaszającej dwa zarzuty - mówi kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy Komendanta Policji KPP w Piszu - Pierwszy z nich dotyczył kradzieży karty bankomatowej. Drugi odnosił się do kradzieży z włamaniem polegającej na wypłacie z bankomatu pieniędzy o łącznej kwocie 1300 złotych po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia elektronicznego w postaci kodu PIN.
Mężczyzna przyznał się do popełnienia obu tych czynów. W rozmowie z policjantami powiedział, że potrzebował pieniędzy na spłatę długów. 24-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt