Data dodania: 04.09.2018  |  wyświetlenia: 2078
Mieszkańcom Kętrzyna grozi kara 3 lat pozbawienia wolności
Zatrzymanie sprawców pobicia
Zdjęcie jest ilustracją tekstu
Policjanci z Pisza i Rucianego- Nidy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Do zdarzenia doszło na terenie ośrodka wypoczynkowego w gminie Ruciane – Nida.
Pod koniec sierpnia na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w gminie Ruciane – Nida doszło do pobicia. Zdarzenie miało miejsce w nocy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że trzech nieznanych mężczyzn, bez wyraźnego powodu, pobiło trzech turystów. Jeden z pokrzywdzonych w ciężkim stanie trafił do szpitala.
Wyjaśniając okoliczności tej sprawy kryminalni z Pisza i Rucianego – Nidy ustalili, że sprawcami są trzej mieszkańcy Kętrzyna, którzy po zdarzeniu najprawdopodobniej wyjechali do domu - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy Komendanta Policji KPP w Piszu - Policjanci pojechali tam, by to sprawdzić i zatrzymać osoby podejrzane o dokonanie pobicia. W miejscu zamieszkania jednego z nich zatrzymali wszystkich trzech sprawców. To mieszkańcy Kętrzyna w wieku od 19 do 28 lat.
Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu w Piszu. Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili im zarzuty. Wobec mieszkańców Kętrzyna prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyznom grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Komentuj na Facebooku
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt