REKLAMA
Data dodania: 09.06.2024
Trasa Pisz-Ruciane-Nda
Wypadek drogowy. 4-latek trafił do szpitala
8 czerwca br. po godz.17.00 na trasie Pisz-Ruciane-Nida doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego.
Toyota wyprzedzała samochód ciężarowy. Uderzyła w jadący przed ciężarówką Volkswagen, który skręcał w lewo na leśny parking. Doszło do zderzenia Toyoty i Volkswagena. W zdarzeniu ucierpiał 4-letni chłopiec jadący Toyotą, który zabrany został do szpitala. Jednak po badaniach okazało się, że 4-latkowi nic poważnego się nie stało.


Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierujący Toyotą ukarany został mandatem 1600 zł i 12 punktami karnymi.

Źródło: KPP Pisz
Opinie i komentarze

Komentarze (6)

Najlepiej zakazać wszystkiego. Może jednak należy lepiej uczyć jazdy zamiast myśleć o zakazach. Niedługo będziecie rządami zakazu oddychania.

Uczyć można mądrych. Głupich nauczyć moze tylko sankcja. Zgodnie z zasadą "mądremu to słowo wystarczy, a głupiemu to i referatu mało".

A co do zakazów, to pojedź np do Holandii i spróbuj jeździć po osiedlowych ulicach 150 km/h. Nie ujedziesz nawet kilometra, bo zdejmą i posadzą. I nikt się nie będzie cackal. A tu wszystko wolno - tej wolności jest aż nadto. Poza tym wolność jest dla mądrych. Dla głupich i psychopatow bat. I nie ma innego wyjścia. Jak w grę wchodzi zdrowie i życie ludzi, to nie ma co się cackac z jednym czy drugim palantem.

Koło, jesteś słaby.

A ty "miętka faja", skoro tak mówisz. Kolo ma rację!

Powinien być odcinkowy pomiar prędkości. Od snopek do samych Rucian. Rozwiązałby sprawę z tymi wypadkami

I tam powinien być zakaz dla rowerzystów bo już ich coraz więcej

Nie ma tygodnia żeby na tym odcinku nie dochodziło albo do wypadków, albo innych zdarzeń. Kiedy wreszcie zostaną zamontowane radary do odcinkowego pomiaru prędkości. Co w tej sprawie robią samorządowcy, czy wysłali choć pismo do GDDKiA w celu wciągnięcia tego odcinka na listę. Co się musi zdarzyć, aby ktoś się obudził. Czy musi zginąć ktoś z rodziny jakiegoś urzędnika żeby postawić ten radar...? Ta droga to jest droga śmierci. To co się tam dzieje, to jest jakiś trzeci świat. A debili coraz więcej. Dziś w Rucianem Nidzie na ul Słonecznej jakiś kretyn jeździł dookoła chyba że 150 km/h. Na tej ulicy już były śmiertelne wypadki i dalej nic z tym nikt nie robi. Powinny być spowalniacze celem uspokojenia ruchu. To jest jakas epidemia paranoi. Ludziom zwyczajnie odbija i tylko zabieranie prawa jazdy, konfiskowanie gratow i maksymalne mandaty. Co to są mandaty po 1000 czy 2000 zł. Śmiech na sali. Te mandaty powinny być dla takich kretynow którzy jeżdżą po osiedlowych ulicach ponad 100 km /h co najmniej od 10 000 zł i zabieranie prawa jazdy dożywotnio. Inaczej się tej patologii nie wytepi. Blagalna prośba do Policji, róbcie naloty i nakładajcie maksymalne mandaty na tego typu jednostki bo oni kogoś na tej Słonecznej zabija.

Jesteś mendą i konfiturą. Za każdym razem piszesz te same ***.

Wina moim zdaniem skręcającego w lewo...

Racja. Ukarany został nie winowajca lecz słabszy.

Art.24 ust. 5 Ustawy Prawo o ruchu drogowym

Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony.

skrecajac w lewo musisz sie upewnic ze inny pojazd nie zasczal manewru wyprzedzania ale mogl tez to robic w miwjscu niedozwolonym wtedy inna bajka

Warszawska dzićz wypoczywa

Warszawa to jedyne miasto w Polsce, co ma prawo nazywać się miastem.

Tylko szkoda że prawdziwych warszawiaków już praktycznie niema SŁOIKU z zapadłej dziury.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt