REKLAMA
Data dodania: 26.02.2024
Zatrzymana trafiła do aresztu
41-latka ukrywała się przed policją
Zdjęcie ilustracyjne
Policjanci zatrzymali 41-letnią mieszankę Pisza, która ukrywała się przed organami ścigania. Była poszukiwana za popełnienie przestępstwa niealimentacji. Trafiła do policyjnego aresztu, skąd przewieziona zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.
Policjanci otrzymali nakaz doprowadzenia wydany przez Sąd Rejonowy w Ostrołęce. Dotyczył on 41-letniej mieszkanki Pisza, która ukrywała się przed organami ścigania. Kobieta dopuściła się bowiem popełnienia przestępstwa. Uchylała się od wykonania ciążącego na niej obowiązku alimentacyjnego narażając tym samym osobę uprawnioną na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Wyrokiem sądu kobieta skazana została na 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Mieszkanka Pisza trafiła do policyjnego aresztu. Przewieziona zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

Źródło: KPP Pisz
Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt