REKLAMA
Data dodania: 19.02.2024
Pisz-Wiartel
19-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala
W miniony weekend policjanci, w powiecie piskim, pracowali na miejscu trzech kolizji drogowych oraz wypadku, do którego doszło na trasie Pisz- Wiartel.
Wypadek miał miejsce w niedzielę (18 lutego br.) po godz. 5.00 na trasie Pisz- Wiartel. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW, jadąc w stronę Pisza, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Samochodem tym kierował 19-letni mieszkaniec piskiej gminy, który jechał sam. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu w związku z tym pobrana mu została krew do badań. Młody kierowca w ciężkim stanie zabrany został do szpitala. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


Policjanci pracowali też na miejscu kilku kolizji drogowych. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę (17 lutego br.) przed godz. 8.00 w okolicach miejscowości Klusy w gminie Orzysz. Kierująca samochodem marki Opel nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze wskutek czego zjechała z drogi do przydrożnego rowu, gdzie auto dachowało. Kobieta jechała sama. Nie doznała poważniejszych obrażeń.

W sobotę przed godz. 19.00 na drodze krajowej nr 63, między Piszem a Jeżami, miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem sarny. Zwierzę wybiegło na drogę tuż przed jadący samochód marki Opel Astra, który w nią uderzył. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Z uwagi na zmienne warunki atmosferyczne policjanci apelują do kierowców o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Źródło: KPP Pisz
Opinie i komentarze

Komentarze

Z powodu występowania nieodpowiednich treści oraz oszczerstw, zmuszeni jesteśmy do czasowego wyłączenia sekcji komentarzy. Naszym celem jest utrzymanie pozytywnej i bezpiecznej atmosfery dyskusji dla wszystkich użytkowników.
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt