REKLAMA
Data dodania: 08.12.2023
Potrącenie pieszej na ulicy Warszawskiej
W czwartek (7 grudnia br.) przed południem na ul. Warszawskiej w Piszu kierujący skodą, jadąc w kierunku Kolna, potrącił kobietę przechodzącą z rowerem przez ulicę po przejściu dla pieszych.
55-letnia mieszkanka Pisza trafiła do szpitala, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało i jeszcze tego samego dnia wróciła do domu.
Prosimy zarówno do pieszych,  jak i kierowców o zachowanie ostrożności na drogach i wzajemną wyrozumiałość. Jest to szczególnie ważne zimą przy trudnych warunkach atmosferycznych. Wystarczy chwila nieuwagi i o nieszczęście łatwo - apelują policjanci z KPP w Piszu.
60-letni mieszkaniec Warszawy, jadący skodą, stracił prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


Dla własnego bezpieczeństwa warto zapamiętać i stosować trzy proste zasady dotyczące zarówno pieszych, jak i kierowców. Przed przejściem dla pieszych:
  • zwolnij
  • rozejrzyj się
  • przejdź lub przejedź bezpiecznie.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Świadek

Nie pisz głupot. Jechałem za nim i wszystko widziałem. Klientka widziała go i weszła prawidłowo na pasy. On był jeszcze daleko ale niestety zagapił się i w ostatniej chwili zaczął hamować. Odbił w prawo, ale niestety było za późno.

Wzx

Kolego to w każdej chwili może być ta ...twoja bliska osoba...a pasy pytanie do orłów z gminy na czele z ...

Nikim

I Tak powinno byc. Niech sie naucza jezdzic menele. Wieksza polowa niepowinna miec prawa jazdy. Jesli niepotrafia jezdzic w terenie zabudowanym to niech nie jezdza wcale. Bo od tego sa pasy znaki i miejsca dla przechodzacych aby mozna bylo przejsc na druga strone ulicy bezpiecznie !!!!

robot

A "większa połowa" nie powinna nic pisać nie znając języka polskiego.

Nikim

Uhuhu jaki polski poliniak sie odezwal bedzie uczyl poliniackiego hahahaha

Al

Twój nick mówi o Tobie wszystko. Jesteś po prostu nikim. Od kiedy połowy są większe. Mniejsza połowa twojego mózgu wypisuje tą informację nie w pełni poprawną. Przedstaw dokładnie zasady przejścia przez jezdnię a wtedy będziemy rozmawiali z twoją większą częścią mózgu.

Andrzej

Kolejna święta krowa wlazła w bok auta bo miała pierwszeństwo na przejściu. Jednak to ona stworzyła zagrożenie na przejściu uderzając w pojazd z boku.

Nikim

Patrz zeby czasem gdzies tam kiedys z ciebie nikt niezrobil swietej krowy na asfalcie

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt