REKLAMA
Data dodania: 08.12.2023
Zdarzenie drogowe w Zdorach
7 grudnia doszło do kolizji autobusu z autem dostawczym.
Jak informują strażacy-ochotnicy w czwartek w godzinach południowych doszło do kolizji w miejscowości Zdory.


Źródło:OSP Pogobie
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Szymborski musi odejść

9 lat na stanowisku jak widać przygasił zapłon. Zapowiadają ocieplenie po ostatnich opadach a tu dopiero szukają wykonawcy, ciekawe czy się ktoś zgłosił.

Poślizg

Obawiam się, że nikt się nie zgłosił. Na stronie nie zamieścili wyników, a zazwyczaj są tego samego dnia. Także trzeba się zaopatrzyć w łańcuchy na koła i raki na buty.

Wyborca

Tusk zalatwi nam tanią siłę robocza z syri beda odsniezac w zamian za zakwaterowanie 😁matki o ojcowie trzymajcie corki na smyczy 😄

Bartek

Mam taką nadzieję że zgodnie z Waszymi poglądami, już nikt z Was nie będzie pobierał 800 + ,po nowym roku ,bo to Tusk daje ××××× xxx

Fan tfuska

Juz nie daje wszystkim dostana tylko wybrani przez niego samego

Keinam

Maniek czyżby którymś z pojazdów kierował Szymborski skoro piszesz o nim? Artykuł dotyczy zupełnie innej sprawy. Chory jesteś na umyśle czy nie potrafisz odnieść się do przedstawionej treści

Poślizg

Tak się składa że zarządcą dróg publicznych gminnych jest Burmistrz. A do jego zadań należy likwidacja śliskości zimowej i odśnieżanie. Wynika to wprost z ustawy o drogach publicznych. Dopiero dzisiaj mija termin składania ofert na odśnieżanie dróg gminnych poza miastem. Nie wiadomo kiedy zostanie podpisana umowa. Trochę późno jak na wybór wykonawcy do odśnieżania.

Paweł

Tak, on kieruje... gminą i to on odpowiada za utrzymanie dróg gminnych.

Maniek

Wielka szkoda właśnie, że Szymborski nie doświadczył na własnej skórze skutków wypadku drogowego na śliskiej jezdni albo nie złamał nogi lub nie doznał innego urazu na nie odśnieżonym i śliskim chodniku. Inni cierpią przez niego, a on 20.00- zł bierze co miesiąc i nic nie robi. Nikt nie odśnieża dróg gminnych, w mieście na chodniki nie posypane, ślisko wszędzie. Szkoda, że to nie był prywatny samochód burmistrza !

Jola

Wszyscy widzę to znawcy nie tylko Piskiej polityki ,a jak by się tak sensownie zastanowić to większość dróg należy do powiatu nie do gminy ,a jakoś oburzenia nie widzę na powiat ,bo PIS tam rządzi ???,czy to już kampania przedwyborcza.

Maniek

Szymborski w tamtych wyborach wygrał dzięki wsi. Ciekawe czy na wsi w końcu zrozumieli, że Szymborski to jest zwykły, podwórkowy cwaniak i szachraj , który co najwyżej mógł zarządzać stolarnią, a nie miastem i gminą. Na wiosnę trzeba zmienić stolarza na młodego jeszcze człowieka, który ma wykształcenie i doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, któremu się chce pracować dla nas. Szymborski to jest szachraj, którego interesował jego własny interes i koryto. To jest emeryt i niech idzie na emeryturę.

Wyborca

Bijesz do młodego który uaktywania się przed kampanią zapomnij !

Paweł

Twój pryncypał też uaktywnia się tylko przed wyborami.

sas

nadaje się samochody oklejać , kim on zarządza chyba twoją ,,L''

Mietek

Drogi na wsi to masakra !!! nic nie posypane nic nie odśnieżone !~!

Mirmił

Ta na pewno

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt