REKLAMA
Data dodania: 21.09.2023
Akcja Prędkość: 39 kierowców z mandatami
20 września odbyła się policyjna akcja Prędkość. Funkcjonariusze w trakcie jej trwania sprawdzali czy kierujący stosują się do przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach.
Celem tych działań jest zapobieżenie wypadkom drogowym oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych przez uczestników ruchu. Pamiętać należy, że niezdyscyplinowani kierowcy w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Podsumowanie działań "Prędkość" na drogach powiatu piskiego -  42 wykroczenia przekroczenia dopuszczalnej prędkości:
  • 39 kierowców ukarali mandatami karnymi
  • 3 kierowców pouczyli
  • zatrzymali też jedno prawo jazdy za 50+
Ukaranym był młody kierowca,  który prawo jazdy zdobył zaledwie kilka miesięcy temu.
19-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego, kierując Iveco,  jechał dziś rano przez Drygały z prędkością 102km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP Pisz - Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości młody kierowca stracił prawo jazdy, ukarany został mandatem w wysokości 1500zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych.
Źródło: KPP Pisz
Opinie i komentarze

Komentarze (11)

Najgorsze wtym wszystkim jest to ze nikt nie mowi o maseczkach w samochodzie bo jakis czas temu bylo bardzo glosno otym. Ludzie po prostu sa nieodpowiedzialni. A milicja wychodzi na to ze jeszcze bardziej. Dlaczego nikt niesprawdza maseczek na twarzy u pasazerow ? Dlaczego nie ma zadnych mandatow? Tu nie chodzi o was. Tylko o innych ludzi Ktorych zarazajac zabijacie swiadomie z premedytacja. Hahahah

w drygalach stoja kilka razy dziennie a i tak debile daja sie *** hecale np ciezarowek jadocych po 70 km nie mierza

Chłopaki od granatnika .. jeden strzelał w komendzie głównej tylko pocisku nie miał ,sama głowica :) szkoda że tego pocisku nie było ,wtedy nie musiałby się podawać do dymisji czego zresztą i tak nie zrobił.

Pislicja ochrania posła Jarka za nasze pieniądze ?dlaczego łamią prawo ?według niego poseł nie ma ochrony Pislicji.

Pisowskie pachołki wyrabiające sobie normę chowając się w lesie na końcu jeglina. Nie ma to związku z żadną poprawą bezpieczeństwa tylko łataniem pisowskiego budżetu, wstyd.

Jak stoję i sobie rozmawiam to jedna *** z drugą wychyla się zza szyby jakby chciał loda zrobić.Juz sama rozmowa przy pasach jest podejrzana hahahaha.Leb tak wychylił że dla kierowcy prawie galę zrobił hahaha.Swiezaku nie patrz na mnie tylko podejdź .. w samochodzie jestes kozak na sali sportowej bym Cię wsysnal noskiem.

Joanna Czernecka żadnego pomiaru nie wykonała, a jej zeznania to kłamstwo – o czym już była wcześniej mowa. Zakładając jednak, że taki pomiar był, to z całą pewnością nie mógł on być prawidłowy, gdyż nie był by wykonany zgodnie z instrukcją obsługi urządzenia. W instrukcji jest zapisane, że pomiary muszą być dokonane pod kątem 0 (zero) stopni do osi jezdni.

Autor niniejszego artykułu chciałby wszystkich czytelników odesłać wprost do instrukcji radaru opublikowanej na stronie producenta – Zakładu Urządzeń Radiolokacyjnych ZURAD, jednakże instrukcja ta jest możliwa do przeczytania dopiero po wpisaniu hasła…

praktyk funkcjonariuszy drogówki należy proceder ustawiania na radarze stałej prędkości, która następnie okazywana jest kilku różnym kierowcom.

Notatki urzędowe informujące o zdarzeniu są najczęściej sfałszowane. Nikt tego nie sprawdza, a gdy kierowcy próbują je kwestionować organy nadzoru policyjnego oraz sądy „dają wiarę policjantom” bez przeprowadzania szczegółowych dochodzeń.

Nie jest rzadkością, że podmieniana i fałszowana jest dokumentacja dotycząca pracy urządzeń pomiarowych. W razie spornych spraw radary są podmieniane, a do sądów przesyłane są legalizacje urządzeń, które nie mają wmontowanej pamięci elektronicznej, przez co nie jest możliwe ustalenie faktów nawet przez rzeczoznawcę.

Nie stają na wysokości zadania polscy dziennikarze. Żaden regionalny dziennikarz nie wejdzie spór z miejscową Policją. Od Policji otrzymuje informacje i z tych informacji żyje. Informacje te nie są przez dziennikarzy sprawdzane, a nawet opracowywane. To co otrzymują od Policji – bezmyślnie publikują. Żaden np. nie sprawdza, dlaczego w przekazanych przez Policję danych kilku kierowców pod rząd zostaje namierzonych z identyczna prędkością….

Tak samo jak zjezdzacie w jeglinie i stoją na dole od razu z mostu jak się zjeżdża tam jest 40 i stoją od razu po zjeździe z mostu i strzelają z uwagą "krzaków "haahahahah parodia ludzie w żadnym wypadku nie przyjmujcie mandatów gdy strzelają z ukrycia to niezgodne z prawem i mają ból dupy jak ktoś je zna dostają białej gorączki ale nie mogą nic bo to słabeusze na usługach państwa ,tam idą osoby tzw ciche Myszki które później pokazują pazurki.Sa niedoszkolani ,nie znają podstawowych przepisów !!

"nie akcja prdkosc" tylko akcja zabijamy mandaty jeździmy wszystkimi samochodami i każdy patrzy wokół ,jakaś małe wykroczenie walimy mandaty i to wszyscy danego dnia :) Tak to wygląda.Wszystkie akcje są ku temu by do budżetu wpaddlo jak najwięcej pieniędzy a że państwo polskie to złodzieje kradną od nas za byle co a te sługusy ślinia się jak zobaczą jak ktoś jedzie 10 więcej tfuuuu.Ogolnie nie macie pojęcia jak wymuszają na fotoradarach ,może nie przyjmować u do sądu szukać swoich racji.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt