REKLAMA
Data dodania: 14.09.2023
Złodziej odnaleziony i zatrzymany
Po publikacji wizerunku mężczyzny w mediach udało się zatrzymać sprawcę kradzieży roweru.
Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia tego roku na ul. Warszawskiej w Piszu. Nieznany mężczyzna ukradł rower stojący przy sklepie, co zarejestrowały kamery monitoringu. Wartość roweru oszacowano na 2300 zł.

Sprawcą okazał się 50-letni mieszkaniec Pisza, który usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył kradzieży, a drugi oszustwa, bo sprzedał rower w lombardzie za 150 zł twierdząc, że jednoślad jest jego własnością. Mieszkańcowi Pisza grozi teraz nawet 8lat więzienia.

Źródło: KPP Pisz.
Opinie i komentarze

Komentarze (12)

A czy pracownik lombardu też otrzymał zarzuty oszustwa?

Należy przypisać paserkę dla lombardowca, który nabywa rower za 150 zł wiedząc, że za taką kwotę to nie można kupić jednego koła. Dlatego też będą kradzieże, bo złodzieje mają możliwość zbycia trefnego towaru.

Jedna złożona konfidendzka rodzina ,frajerzy sprzedawcy szukają w prawie zbawcy :) fajna piosneka

Nie daleko pada jabłko od jabłoni.

Kiedyś ktoś ukradł rower szedł do lombardu sprzedał to miał tylko za kradziez roweru teraz jest za oszustwo hahah.To samo z samochodem nie ma ucieczki a punktów *** trzysta

. W sumie na pełnej *** bym go rozjechal może auuuuu

Morda społeczniaki

Interesująca wycena w lombardzie ....."Wartość roweru oszacowano na 2300 zł." "sprzedał rower w lombardzie za 150 zł" aj te lombardy :)

Pewnie na komendzie pracuje ze 100 osób, rower ukradł mieszkaniec Pisza. Istnieje nagranie,to jakie rozpoznanie posiada piska policja ?

Brawo. Wyłapać tych patusów i do paki.

Kapowanie w tym kraju macie w krwi od urodzenia 🤮🤮🤮🤮

może jaki krewny?

Do xxxx. A ty we krwi geny patusa z żebraczej rodziny.

No ty złodzieju, złapali cie nareszcie, ale po co cie sadzać i utrzymywac. Złapali po raz pierwszy obciąć mu paluszek i obwozić przez tydzień w klatce po rynku, drugi raz ukradnie drugi paluszek i w klatce na rynku przez 2 tygodnie, trzeci raz reke. złodzieji nie będzie

I bardzo dobrze niech odsiedzi max wyrok to po wyjściu z kryminału zostanie mu tylko 7 lat do emerytury jeżeli nie zostanie zmieniony wiek emerytalny.

Brawo i o to chodzi monitoring jednak sie przydaje sluzy bezpieczeństwu i ochronie przed wandalizmem i zlodziejstwu

Jest napewno skuteczniejszy niz straż miejska

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt