REKLAMA
Data dodania: 13.03.2023
Weekendowe zdarzenia drogowe
Warunki na drogach wciąż trudne
Fot. OSP Orzysz
10 marca po godz. 14.00 w okolicach miejscowości Strzelniki, w gminie Orzysz, doszło do dachowania pojazdu. Tego samego dnia doszło do karambolu na trasie Pisz-Biała Piska. Bus w rowie w Drygałach...
Kierująca samochodem marki Kia nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi do przydrożnego rowu, gdzie samochód dachował. Kobieta jechała sama i nic jej się nie stało.

Po godz. 17.00 w Drygałach, w gminie Biała Piska, bus wjechał do rowu. Był to pojazd marki Ford, którym kierowała kobieta. Przyczyna była taka sama, czyli niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.


W niedzielę (12 marca br.) po godz. 16.00 w Grądach, gm. Orzysz, auto wpadło do rowu. Okazało się, że kierująca samochodem marki Peugeot jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg i zjechała z drogi do przydrożnego rowu.

W poniedziałek (13 marca br.) tuż po północy w miejscowości Maldanin kierujący lexusem uderzył w jelenia, który wtargnął na drogę. Na szczęście w zdarzeniach tych nie było osób poszkodowanych.

Źródło: KPP Pisz
Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Siara

przeprowadzaja nielegalne kontrole dwa tyg temu w niedziele rano jade przez drygaly i stoi radiowoz trzyma samochod i macha mi reka zatrzymuje do badania na alko i zatrzymywali kazde auto czy stalo czy jechalo w drygalach w bemowie jaja jakies

Siaral

Naucz się poprawnie wypowiadać (pisać)

Może jest

Może jest z dysfrafiąa ty pewnie pieskiem z armi co ?

Xao Li

Ni do składu ni do sensu!!

Myśl co piszesz.

Nie dla oszustów

Nie dla piskich wyzyskiwaczy na pisowskich wozkach !Mówimy stanowcze nie !

Cio To.

Piszesz jak potłuczony. Psychiatra czeka. Zaplanuj wizytę u psychiatry w celu uzyskania informacji o stanie twojego zdrowia psychicznego!

Cio.ta cię robiła c

Ciebie mogę odwiedzic ? Cio .... To ? Za olało ?prosimy i statystyki ile mandatów wystawia drogówka u nas w mieście i ile jeden policjant na służbie .. mu ludzie chcemy wiedzieć jakie grube pieniądze te złodzieje nas okradają.

Cho i

Dalej piszesz bez sensu a z głodu zjadasz litery ?

Posmakuj moj konar

Posmakuj moj konar

Cho i

Aby tego wióra nie posmakowały korniki bo będziesz nieszczęśliwy.

Policja to fikcja

Łoooooo już Piska Mjeli ja i te mjelicjanty z drogówki z za dużymi czapkami w styli moskiewskim 😂😂 już jadom na akcjem... I co panowie ?no jak to co komuś trza mandat dać ,słupki trza wypełnić ... Proponuję o cotygodniowe statystyk ile komenda Policji w Piszu tygodniowo nałoży mandatów,albo jeden policjant :) dziękujemy za uwage

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt