Data dodania: 22.11.2021  |  wyświetlenia: 1242
20-latka kolejny raz zatrzymana z narkotykami
Policjanci zatrzymali 20-letnią mieszkankę Pisza podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W miejscu jej zamieszkania kryminalni znaleźli woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz z białym proszkiem. Testery wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Zatrzymana powiedziała, że znalazła je będąc na spacerze.
Piscy kryminalni w piątek (19.11.2021r.) po godz. 22.00 na ulicach miasta zatrzymali młodą kobietę podejrzaną o posiadanie środków odurzających. To 20-letnia mieszkanka Pisza, która była już notowana za przestępstwa narkotykowe.

W miejscu jej zamieszkania policjanci znaleźli kilka woreczków strunowych z suszem roślinnym, z białym proszkiem oraz foliowe zawiniątka z substancją koloru białego oraz żółtego. Były one schowane w rzeczach osobistych. Wszystkie te substancje zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Badanie testerem wykazało, że są to narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy.

20-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Nie kwestionowała swojej winy. Powiedziała policjantom, że wszystkie te substancje znalazła będąc sama na spacerze i wzięła je z ciekawości.

Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pisz

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Pan Bolo

Gdzie tak się walą?

Olo

Utylizować te dilerkę razem z jej prochami

ByłoSobieŻycie

Ćpuny,i ćpunki. Taki jest wlasnie Pisz. Na kazdym rogu,zaćpane gęby. Jeszcze dziewczyny,teraz za kreche do nosa dadzą z sobą zrobić wszystko. Walą sie grupowo. Takie czasy.

Pan Bolo

Gdzie tak się walą? ?

ByłoSobieŻycie

Walą sie pod Twoim nosem 😄 A moze nawet przy Twoim nosie.😈

Wolna Jolanta

Zjedzta snickersa bo gwiazdorzyta.

Polizei

Ej cipa to z Ciebie.Jestes jak gówno w klozecie patrz swoich spraw przez takich końskich zwisach zawsze będzie gówniano w piszu

xxxx

Miasto ćpunów bezrobotnych starych dziadów z pis i tp czas żeby przejęło je cywilizowane Kolno

Piszanin3

Jakub weź wreszcie zrób z tym porządek.Maska,peleryna i sam ich wyłapuj.

Bolololo

Nie każdy bohater nosi pelerynę!

Jakub

Zobaczcie. Już raz złapali ją z dragami. I nadal chodziła na wolności. Teraz znowu ją złapali. I co, nadal będzie bezkarna? Nie zostanie ukarana? Sędziowie i prokuratorzy w Polsce to jakieś różowe cipki. Żadnej stanowczości, żadnej surowości w egzekwowaniu prawa. Skandal. Śmiechu warte.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt