REKLAMA
Data dodania: 23.11.2022
100 studentów PUTW
Piskie obchody Dnia Seniora
W dniu 21 listopada 2022 r. w Piskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku odbył się Dzień Seniora.
Obchody Dni Seniora to wspaniała idea. Święto obchodzone jest na całym świecie i ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństw oraz osób rządzących na zagadnienia starzenia się.

Piski Dzień Seniora rozpoczęto od wykładu przeprowadzonego przez Dyrektor PUTW Katarzynę Sobiech na temat zalet, ale również i zagrożeń korzystania z Internetu.


Następnie życzenia seniorom złożyli Burmistrza Pisza Andrzej Szymborski i Przewodniczący Rady Miejskiej w Piszu Edmund Lipnicki. Część artystyczną zaprezentował zespół wokalny działający przy Piskim Uniwersytecie III Wieku.


Burmistrz Andrzej Szymborski na zaproszenie Piskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku wziął udział w obchodach Dnia Seniora. Burmistrz złożył uczestnikom spotkania życzenia i wręczył kwiaty. Dzielił także okolicznościowy tort.


W Piskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w roku Akademickim 2022/2023 podjęło naukę 105 studentów.  Seniorzy uczestniczą w zajęciach z aerobiku, ziołolecznictwa, rękodzieła, teatralnych, malarskich, komputerowych, gimnastyki słowiańskiej oraz zajęć na pływalni i siłowni.Fot. UM, PDK

Udostępnij artykuł na Facebooku  
Opinie i komentarze
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt