REKLAMA
Data dodania: 13.06.2024
Kiemasz charytatywny pomocy dla Niny
W czwartek i piątek w godz. 9.30 - 12.30 uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego zapraszają na Kiermasz charytatywny, z którego dochód jest przeznaczony na pomoc Ninie Jasnowskiej z Pisza.
Nina Jasnowska przyszła na świat jako wcześniak. U dziewczynki wykryto wadę serca, pierwsze dwa miesiące swojego życia spędziła w szpitalu.
Niestety, wada serca to nie jest jedyne schorzenie, z jakim przychodzi nam się mierzyć - piszą rodzice Niny, licząc na kazdą pomoc. - U córki zdiagnozowano również Zespół Downa, niedoczynność tarczycy oraz uogólnioną wiotkość mięśni. Ze względu na swój stan zdrowia, córeczka wymaga częstych wizyt u specjalistów oraz regularnej rehabilitacji (która jest kluczowa, aby mięśnie zaczęły działać). Córeczka obecnie ma problem z utrzymaniem główki, obracaniem się, a także jedzeniem.
W pomoc zaangażowała się społeczność II LO. W piatek, 14 czerwca na kiermaszu bedzie można zakupić płyty, książki dla dzieci i dorosłych, aloesy. A każda złotówka przekazana zostanie na rehabilitację dziewczynki.

Opinie i komentarze

Komentarze (4)

Miało być siemasz idź na kiermasz. A fluidy pomady będą to przyjdę i sweet focie strzelę

Zdaje mi się,że socjal to dał pinokio matełusz wtedy nie protestowałeś.

Ryży donek i lewactwo przedłużyli socjal dla ukraińców kosztem naszych polskich dzieci.

To w końcu Kiemasz czy Kiermasz ? Panie Piszanin takie babole na głównej stronie rozumiem że człowiek się myli ale w tym przypadku haha wstyd.

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt