REKLAMA
Data dodania: 09.06.2024
Poniedziałek 15:00 na Placu Daszyńskiego
Bractwo motocyklowe Zawisza Mazury odwiedzi Pisz w ramach 5 Rajdu Motocyklowego Weteranów
W ramach 5 Rajdu Motocyklowego Weteranów Bractwo Motocyklowe Zawisza Mazury (zrzeszeni żołnierze) zainicjowało i organizuje spotkanie z weteranem które ma charakter patriotyczny i przedstawiający kim są weterani. Spotkanie będzie okazją do charytatywnego wsparcia weterana Dariusza, który stracił nogę w wyniku choroby.
Koncepcja Rajdu Motocyklowego Weteranów wykorzystuje zainteresowanie sportem motocyklowym wśród żołnierzy, weteranów, pracowników Resortu Obrony Narodowej i funkcjonariuszy innych formacji mundurowych (wielu z nich to aktywni motocykliści) do tworzenia nowych form współpracy poza czasem służby. Środowisko zmotoryzowanych weteranów stanowi wartościowy sposób na aktywne spędzanie czasu, wzajemną pomoc i wsparcie dla uczestników misji. Inicjatywa cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem wśród rodzin żołnierzy poległych i zmarłych na misjach, co potwierdzają liczne podziękowania i słowa uznania.


Rajd tradycyjnie rozpoczyna się w maju podczas Centralnych Obchodów Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa i odbywa się w kilku etapach na różnych trasach w całym kraju. Dzięki tej formule uczestnicy mogą upamiętnić i oddać hołd większości poległych kolegów w trakcie jednej edycji.

Krótki Kolaż o Dariuszu

Do Pisza motocykliści przyjadą 10 czerwca (poniedziałek) o godzinie 15:00 na Placu Daszyńskiego. Na miejscu odbędzie się spotkanie z mieszkańcami i piknik militarny. Zachęcamy do odwiedzin, czeka masa atrakcji!
Opinie i komentarze

Komentarze (1)

Pewnego razu chłopak i jego dziewczyna jechali na motorze około 200 km na godzinę.

Dziewczyna: Zwolnij, boje się.

Chłopak: Nie bój się jest fajna zabawa...

Dziewczyna: Proszę zrobię wszystko jak zwolnisz.

Chłopak: Dobrze, przytul mnie bardzo mocno.

Dziewczyna: Dobra, dobra ale zwolnij (Dziewczyna go przytuliła)

Chłopak: Czy mogłabyś ściągnąć mój kask bo mi przeszkadza i założyć na siebie (Dziewczyna zdjęła kask z jego głowy i włożyła na siebie)

Chłopak: A teraz mnie pocałuj i powiedz ze mnie kochasz.

Dziewczyna: Kocham Cię. (Dziewczyna pocałowała go) …

Następnego dnia w gazecie: " We wczorajszym wypadku dwuosobowym który się wydarzył w mieście zginęła jedna osoba, okazało się że kierowca motoru, w połowie drogi dowiedział się ze jego hamulce nie działają, a więc dał swojej dziewczynie kask i kazał jej powiedzieć ze go kocha i poczuć ostatni pocałunek po czym oddał swoje życie dla niej."

Proszę udać się do stacji psucho pomoc

Dodaj Komentarz

5000
Piski Portal Internetowy Piszanin | Wydawca - MASURIA® Krzysztof Szyszkowski | Kopiowanie zawartości bez zgody wydawcy jest zabronione
Polityka Prywatności | Kontakt